Konkurs Bielizna

2012-04-24

zwiewne fasony gwarancją gorących nocy

0

Lato to najgorętsza pora roku w naszym klimacie. Upalne, słoneczne dni, a także dość ciepłe wieczory, sprawiają, że wcale nie mamy ochoty narzucać na siebie kilogramów ciuchów, wprost przeciwnie - chcemy je ograniczyć do niezbędnego minimum, które pozwoli nam wyjść swobodnie na ulicę.

A co z sypialnią? Wiadomo, każdy ma własne preferencje, co do strojów w niej obowiązujących. Na lato proponuję jednak lekkie, zwiewne materiały i wygodne, niezbyt opięte fasony. Z całą pewnością podkręcą one temperaturę o kilka stopni, a równocześnie nie sprawią, że kobieta w nie odziana, będzie miała ochotę się rozpłynąć z gorąca.

Idealnie na takie letnie wieczory we dwoje będą pasować różnego rodzaju koszulki, zwłaszcza te w stylu "baby doll". Wspaniale prezentują się na każdej figurze, podkreślając to, co piękne, a ukrywając to, co lubimy mniej. Natomiast koronki i tiule rozbudzają wyobraźnię przez sposób, w jaki ukrywają pod sobą nasze ciała ;)

Producenci bieliźnianych cudów prześcigają się w tworzeniu nowych projektów. Powoduje to, że na rynku dostępne są różne kroje, kolory, długości, co powoduje, że każda z nas może wybrać coś, co będzie dla niej idealne.

Latem królują barwy, zaproście je więc także do swojej sypialni. Nie ważne, czy to (tak modne ostatnio) pastele, czy też intensywne, nasycone kolory. Doskonale będziemy prezentować się zarówno w fioletach, błękitach i różach, jak i w klasycznych dla erotycznej bielizny odcieniach: czerni i czerwieni. Pamiętajcie też, drogie Panie, że latem świetnie prezentujemy się w jasnych kolorach: bieli i ecru, zwłaszcza, gdy nasza skóra nabrała złocistobrązowej barwy.

  • zwiewne fasony gwarancją gorących nosy

Brak komentarzy