Konkurs Bielizna

2012-05-01

zostań modną panią domu

0

Lato to czas szaleństw, zmian, zabawy. Przypomnijcie sobie swoje najzabawniejsze przeżycia. Większość miała miejsce pewnie latem, kiedy to częściej pozwalamy sobie na odrobinę luzu i spontaniczności.

Moja propozycja, zwłaszcza dla zapracowanych business woman, które na co dzień chadzają w eleganckich garsonkach lub sukienkach brzmi: zmieńcie się choć na jeden dzień w słodką, zabawną, a zarazem niesamowicie seksowną kurę domową. Nie wiem, czy któraś z Was zauważyła, że w większości producenci erotycznych kostiumów, lansują modę na to, by pokojówki i kuchareczki nosiły urocze stroje... w kropeczki.

Kropki to również jeden z ważniejszych trendów kilku ostatnich sezonów. Niestety, na co dzień, panie które obowiązuje dress code nie bardzo mogą sobie pozwolić na takie połączenie, bo jest zbyt kokieteryjne. Natomiast w domu można uwodzić swojego partnera frywolnymi kropeczkami do woli. Jestem pewna, że nie oprze się urokowi tak ubranej kobiecie i nie pozwoli jej spokojnie dokończyć gotowania obiadu, prasowania czy też mycia podłóg... ale może to i dobrze? Pozwólmy sobie latem na odrobinę szaleństwa.

W kropeczkowych przebraniach króluje czerń - to ona jest tłem dla białych lub różowych kropek w większości kompletów. Uważam, że to dobre zestawienie kolorystyczne - czerń jest uniwersalna i ponadczasowa. Poza tym wyszczupla i pasuje zarówno blondynkom jak i brunetkom, a także rudym :)

  • zostań modną panią domu

Brak komentarzy