Kolekcja Bielizna

2011-09-23

Złota Era w dekadenckim stylu w kolekcji Shell Belle Couture – wiosna/lato 2012

0

Dziś pokazujemy Wam kolekcje naprawdę wyjątkową, pod wieloma względami. Marka Shell Belle jest stosunkowo młoda, zadebiutowała dopiero w tym roku kolekcją Voyage, a jednak jej styl jest bardzo dojrzały. Siedziba firmy znajduje się w Wielkiej Brytani, która słynie z niewielkich wytwórni luksusowej bielizny. Każdy model jest zaprojektowany i wykonany z ogromną pieczołowitością, a do tego dbałość o piękne ukazywanie bielizny, tutaj wszystko jest dokładnie przemyślane. Najnowsza kolekcja „Smoke and Mirrors” wprowadza nas w nieco nostalgiczny i niezwykły klimat vintage, który przy okazji jest bardzo romantyczny. Projektantka, a zarazem założycielka marki - Michelle Blenkinsopp, od dawna pasjonuje się bielizną czasów minionych, a jej najnowsza kolekcja ma właśnie odtworzyć nieco hedonistyczną aurę tak zwanej „Jazz Age”, czyli lat 20 ubiegłego wieku.

 • Złota Era w dekadenckim stylu w kolekcji Shell Belle Couture – wiosna/lato 2012

Zdjęcia do kampanii tej kolekcji były inspirowane przede wszystkim Boardwalk Empire, Nowym Jorkiem, oraz salami koncertowymi, oraz tą całą „otoczką” która towarzyszyła im. Bielizna ta jest zdobiona finezyjnymi koronkami, które często łączone są z ciekawymi nadrukami, oraz połyskującymi ozdobami. Dominujące kolory to kremowy i czarny. Już pierwsze zdjęcie – komplet składający się z czarnego koronkowego biustonosza, oraz jedwabnych, wykańczanych koronką i haftem spodenek ma klimat iście dekadencki i robi ogromne wrażenie. Oglądając dalej, widzimy, że wysoki poziom utrzymuje się w całej kolekcji. Urok bielizny podkreślają mocne, jazzowe makijaże modelek, dodatki w stylu Art. Deco oraz styl secesyjny tworzący doskonałe tło.

Uważamy, że jest to naprawdę wyrafinowana i po prostu piękna kolekcja, a jak Wam się podoba?

Komentarze [4]

  • cheap nba jerseys frߋm china soccer jersey սsa
  • 0
  • Podoba mi się sposób w jaki koronka jest połączona z innymi materiałami. Jednak zdecydowanym numerem jeden jest kostium znajdujący się na ostatniej fotografii, uwielbiam takie nietypowe wycięcia i dekolty...z tyłu.
  • 0
  • oł, ładne, ładne... małe dzieła sztuki, i zdjęcia i bielizna:)
  • 0
  • bardzo urocza, świetne aplikacje na biuście :)

   Karolina H.
  • 0