Artykuł Ciekawostki

2012-05-07

Zakamuflowana kieszonka - biustonosz Joey Bra

2

Bielizna obecnie powinna być nie tylko wygodna i komfortowa, ale też innowacyjna. Producenci wciąż nas zaskakują nowymi rozwiązaniami, które mają ułatwić nam życie. Kolejnym produktem z tej serii jest biustonosz Joey Bra, który na boku doszytą ma specjalną kieszonkę, w której można przechowywać różne drobiazgi. Wśród zdjęć pokazujących zastosowanie zobaczymy umieszczony w niej odtwarzacz mpr3, kartę, a nawet Iphone! Jak widać jest ona dość pojemna i nie odbiera uroku biustonoszowi. To świetnie rozwiązanie gdy idziemy pobiegać, a nie mamy gdzie schować drobiazgów. Można w niej również przemycać rzeczy, które nie chcemy pokazywać nikomu, np. wkładkę higieniczną. Zastanawia nas tylko fakt, czy to aby na pewno odpowiednie miejsce na trzymanie takich gadżetów… ?

Jak wiadomo ludzkie ciało się poci, szczególnie podczas upalnego dnia czy wysiłku. Druga sprawa, czy wygodnie by nam się chodziło z telefonem pod pachą, bądź zmieniało numery na tak umieszczonym odtwarzaczu? Wszystko zależy od upodobań, więc ocenę pozostawiamy Wam :).

  • Zakamuflowana kieszonka

Komentarze [1]

    • Dobry patent. Już wiem gdzie chować pieniądzę czy dokumenty (chociażby dowód), np. w podróży. Zawsze miała z tym duży problem. Przyznam się, że stanik do tego celu stosuje od dawna :P, z kieszonką może być to przyjemniej :P
    • 0