Kolekcja Bielizna

2011-05-14

Z Pain de Sucre w podróż

0

O trendach letnich już Wam trochę pisaliśmy. Więc na pewno świetnie pamiętacie co tego lata będzie na plaży super modne. Dziś mamy dla Was nową kolekcje francuskiej marki Pain de Sucre. Jeżeli chcesz mieć gwarancje bycia modną, to będzie strzał w dziesiątkę. W nowej kampanii reklamowej wystąpiła piękna Elsa Hosken. Razem z nią i piękną bielizną prowadzimy podróż po Ameryce Południowej. Pełna swoboda, picie szampana na plaży, podróż w nieznane i na jeden uśmiech. W kolekcji zobaczymy oprócz strojów kąpielowych, sukienki i tuniki plażowe oraz zabawne spodnie.  W każdym nowym miejscu prezentowany jest kolejny model bielizny.

  • Z Pain de Sucre w podróż

Musimy przyznać, że kolekcja jest bardzo różnorodna. Dla każdego coś miłego. Stykają się w niej praktycznie wszystkie najgorętsze trendy tego lata. A więc znajdziemy komplety z super modnej dzianiny dżerseju, które przypominają dziergane komplety naszych mam i są do tego super seksowne. Nie zabraknie również falbanek i dozy romantyzmu. Szczególnie te przy staniku świetnie będą się prezentować na mniejszym biuście. Dodatkowo wzory i kolory, które są bardzo wyraziste. Naszym zdaniem długa sukienka plażowa jest urocza! Całą kolekcje możemy nabyć w różnych wersjach kolorystycznych, które będą nam odpowiadać. Również znajdziemy komplety w czystej bieli.

  • Z Pain de Sucre w podróż (2)

Pochwalić musimy również Else, na sesji zdjęciowej wyszła naprawdę doskonale. Wygląda niezwykle zmysłowo i promiennie. Do tego Ameryka Południowa stanowi doskonałe tło. Na te zdjęcia naprawdę patrzy się z chęcią. Jeżeli uwiodły Was te propozycje to koniecznie zajrzyjcie do ich sklepu internetowego. Jednak jest to bielizna luksusowa, więc cena nie jest niska. Firma ma bardzo długą, 25-letnią tradycje. Tworzy stroje kąpielowe o unikalnym design’ie i o najwyższej jakości. Dodatkowo firma postawiła sobie za zadanie tworzyć bieliznę dla każdej kobiecej sylwetki.

A czy wy chętnie odbyłybyście podróż drogami z Pain de Sucre?

Komentarze [1]

    • piękna podróżnicza sesja, gratulacje dla twórców, oddali cudowną atmosferę wakacji!
    • 0