Kolekcja Bielizna

2011-12-08

Yamamay na święta – kolekcja zima 2011/2012

0

Yamamay przypomina nam swoją kolekcją, że święta bożonarodzeniowe są bardzo radosne, lekkie. W ich koncepcji święta to przede wszystkim dobra zabawa, celebrowana dobrą bielizną. Jako kolor główny kolekcji marka wybrała czerwień, która chyba jest nieodłącznym elementem świąt. Jednak to nie jedyny kolor, który występuje, są również komplety z dodatkami różu czy w kolorze indygo. Taka kolorystyka jest zgodna z najnowszymi trendami. Jeden z modeli w kolorze czerni ma podobny fason, który był w kolekcji Intimissimi. Cieszy się on dużą popularnością, ponieważ wygląda bardzo seksownie. Zdobienia bielizny to połyskujący brokat, fikuśne mini spódniczki,

Również z ciekawością oglądaliśmy sesję zdjęciową, która świętom nadaje nieco nie poważny i humorystyczny charakter. Modelka pozuje na brokatowym tle w kolorze różu i błękitu. Towarzyszą je również różne zabawne gadżety, jak na przykład worek na prezenty. Komplety z tej kolekcji będą idealnym prezentem na gwiazdkę.

  • Yamamay na święta – kolekcja zima 2011/2012

Komentarze [2]

    • Najbardziej do mnie trafiła chyba kolekcja dla Panów, chociaż nie jestem zwolenniczką kupowania takich tematycznych bokserek czy slipów, bo dziwnie wygląda jak mój facet w kwietniu nosi bokserki z napisem "wesołych świąt"! Dlatego nie kupuję tego typu bielizny i nie chciałabym również takiej otrzymać, uważam że jest to nie praktyczne, za to wolę zainwestować w strój mikołajki i w ten sposób urozmaicić święta :)
    • 0
    • strasznie słodziutkie i kobiece!
    • 0