Konkurs Bielizna

2012-10-10

Wysokie ciśnienie? pielęgniarka pomoże....

0

Widząc seksowne przebranie Pielęgniarki LUX P14 od razu przyszedł mi na myśl pewien scenariusz fantazji erotycznej, który z pewnością podgrzeje atmosferę do czerwoności.

TYTUŁ FANTAZJI : Zmysłowa pielęgniarka

REŻYSERIA : Ja

CZAS AKCJI: 14 października 2012 roku

MIEJSCE AKCJI : Kraina uwodzenia

W ROLI GŁÓWNEJ: Ja i On

AKCJA: W słoneczny październikowy dzień rozmyślam jaki prezent przygotować z okazji urodzin mojego mężczyzny a zarazem podgrzać jesienne dni. Postanawiam poszukać inspiracji w Internecie. Nagle wchodzę na stronkę SexyOutlet.pl . Moim oczom ukazuje się seksowne przebranie pielęgniarki. Wpada mi do głowy genialny pomysł. Mój chłopak jest studentem medycyny i za kilka dni czeka go egzamin.

Postanawiam zrobić mu niespodziankę urodzinową.

Po kilku dniach otrzymuję przesyłkę z przebraniem.

Godzina 18.00 (dzień urodzin). Zmęczony mężczyzna przychodzi do mieszkania, myśląc że jest ono puste. Rozsiada się wygodnie w fotelu i odpoczywa. Jest zaskoczony tym, że się nie zjawiłam w tym ważnym dniu.

Nagle podchodzę do niego odziana w uwodzicielskim stroju pielęgniarki i zaczyna namiętnie całować jego szyję a następnie delikatnie masuję jego zmęczone ciało. Mężczyzna jest w siódmym niebie. Jego oczy stają się odbiciem lustrzanym rozkoszy oraz zadowolenia. Rozgrzany do czerwoności poddaje się swojej pielęgniarce. Na stole czeka tort urodzinowy, lecz oboje nie mają na razie na to czasu. W powietrzu unosi się niebiański zapach feromonów. Otulona uwodzicielskim przebraniem pielęgniarki przygotowuję ukochanego do ostatnich egzaminów. Szczegółowo uczę go anatomii, dzięki czemu wszystkie egzaminy muszą być zaliczone. Mężczyzna widząc taką pielęgniarkę dochodzi do wniosku iż wybrał właściwy życiowy wybór: nie tylko wymarzony zawód ale także wyśniona „prywatna” pielęgniarka.

  • Wysokie ciśnienie? pielęgniarka pomoże....

Brak komentarzy