Kolekcja Bielizna

2012-09-06

Wilhelmina od Agent Provocateur - kolekcja jesień-zima 2012

1

Najnowsza kolekcja marki Agent Provocateur na sezon jesień/zima 2012 inspirowana jest stylem mrocznej i tajemniczej wiktoriańskiej Anglii. Jedwabno-szyfonowa koszulka w stylu babydoll Syble i halka z tej samej linii są dowodem na to, że marka traktuje poważnie nawiązanie do historii - wzory oparte są na ręcznie malowanym motywie kwiatowym z 1800 roku, wybranym z dawnej drukarni w Londynie.

  • Wilhelmina od Agent Provocateur - kolekcja jesień-zima 2012

Kolekcję promuje film „Wilhelmina: Show Your True Self”, opowiada on historię kobiety, która odkrywa swoją wewnętrzną zmysłowość za pomocą „magicznego” aparatu, który ujawnia jej prawdziwe ja. Autorem zdjęć i filmu jest Tim Pope, natomiast twarzą najnowszej kampanii reklamowej została młodsza siostra Penelope Cruz, Monica, która idealnie sprawdza się w tej roli. Akcja ma miejsce w nieco ponurym lochu, film jest jednocześnie zabawny i bardzo seksowny, co jest charakterystyczne dla marki Agent Provocateur.

Jesienno-zimowa kolekcja jest jednocześnie mroczna, piękna i bardzo glamour. Dominują w niej ciemne, głębokie barwy, a kobiecości nadają jej liczne koronki, siateczki i delikatne plisy. Linia Whitney inspirowana jest bramą do Tower of London, która była jednocześnie drogą do pałacu i do więzienia. W kolekcji przejawia się to w użyciu miękkiej, ręcznie tkanej gumki, która ściśle otacza ciało, aby wywołać uczucie uwięzienia. Bielizna w większości wykończona jest francuską koronką i tiulem, co nadaje jej eleganckiego wyglądu.

  • Wilhelmina od Agent Provocateur - kolekcja jesień-zima 2012

W ofercie można znaleźć zarówno modele bardzo dopasowane i podkreślające sylwetkę oraz lekkie, prześwitujące materiały, które działają na wyobraźnię. Każda z nas może więc w tej kolekcji znaleźć coś w czym poczuje się pewna siebie i wyjątkowa.

Komentarze [1]

    • Chyba każdy się zgodzi że ze zdjęć aż kipie seksapilem. :) Niektóre modele spowodowały ostre bicie mojego serca i pragnienie ich nabycia. Zdecydowanie jedna z lepszych kolekcji AP.
    • 0