Artykuł Ciekawostki

2012-09-10

Wielkie otwarcie sklepu Victoria's Secret w Londynie

1

Długo oczekiwany sklep Victoria's Secret w Londynie w końcu doczekał się uroczystego otwarcia. W salonie na New Bond Street, pełnym różowych żyrandoli i wyposażonym w robiące wielkie wrażenie szklane schody, można było zobaczyć stroje z pokazów Victoria's Secret oraz uczestniczyć w premierze nowego zapachu o nazwie „London”, opracowanego specjalnie na tę okazję.

Jedynym rozczarowaniem dla fanów marki mógł być brak Aniołków Victoria's Secret – wiele osób pojawiło się na otwarciu specjalnie po to, aby zobaczyć na żywo takie modelki jak Miranda Kerr, Doutzen Kroes, Candice Swanepoel czy Alessandra Ambrosio, która to niedawno urodziła swoje drugie dziecko. Zamiast tego na ścianach wisiały jedynie ogromne zdjęcia Aniołków z ostatnich pokazów. Jednak zdaje się, że brak gwiazd VS nie odstraszył zbyt wielu osób – czteropiętrowy sklep w dzielnicy Mayfair był pełen kobiet szukających dla siebie idealnej bielizny i wychodzących z pełnymi, różowymi torebkami.

  • Wielkie otwarcie sklepu Victoria's Secret w Londynie

Przypominamy, że w Warszawskich salonach Victoria's Secret w Złotych Tarasach i Galerii Mokotów można zaopatrzyć się jedynie w akcesoria, kosmetyki i biżuterię marki. Warto zatem będąc w Londynie zajrzeć do nowootwartego sklepu z pełną ofertą bielizny.

Brak komentarzy