Kolekcja Bielizna

2012-12-05

Underwear czy Outerwear? Oto jest pytanie... Nowe życie piżamy

0

Czy zdarzyło się Wam kiedyś w porannym biegu do pracy lub na uczelnię, odpalając samochód lub wskakując do tramwaju, odnotować niepokojącą swobodę ruchów i lekkość ubioru, jasno dowodzącą że zapomnieliście się rano ubrać i oto zaczynacie swój dzień w piżamie? Nie? A szkoda! Marka Poplin udowadnia, że w tym sezonie noszenie piżamy w ciągu dnia nie musi mieć nic wspólnego z lenistwem albo skrajnym rozkojarzeniem…

Promotorką trendu jest, dowodząca marką Poplin, Lucy Archibald, która przekonuje, że piżama może być wielofunkcyjną częścią garderoby. Będziemy się w niej czuć pięknie, wyjątkowo (z pewnością!), ale przede wszystkim swobodnie i wygodnie.

Jako dowód rzeczowy, Poplin prezentuje sesję zdjęciową, na której widać, że umiejętne połączenie piżamy czy koszuli nocnej z odzieżą wierzchnią i dodatkami, daje ciekawy efekt nonszalancji i przewrotnej zabawy modą.

  • Underwear czy Outerwear?

Niepozorne, luźne, zapinane koszule (zarówno góry od piżamy jak i koszule nocne) – jedwabne lub bawełniane – zestawiono z eleganckimi spodniami lub szortami i skórzaną ramoną. W ten sposób strój nocny w ciągu dnia z powodzeniem może współtworzyć strój wizytowy lub codzienny, w rockowej stylizacji.

Piżama jako strój dzienny, wyjściowy staje się coraz bardziej popularnym trendem, mającym w świecie gwiazd swoją rzeczniczkę w osobie samej Rihanny.

  • Underwear czy Outerwear? Oto jest pytanie... Nowe życie piżamy

Jeśli jednak nie przekonują Was takie rozwiązania i jesteście przekonani że białe jest białe, a piżama jest w domu – nie ma problemu! Poplin oferuje również bieliznę nocną w konwencji klasycznej. Marka prezentuje szeroki wybór piżam dwuczęściowych, o klasycznym kroju, w stonowanych ciemnych i jasnych kolorach, z kontrastującymi lamówkami lub w szerokie pasy. Czy nie są jednak zbyt ładne by chować je pod kołdrą?... Odpowiedź zależy od Was!

  • Underwear czy Outerwear? Poplin

Brak komentarzy