Konkurs Bielizna

2012-04-03

TYTUŁ FILMU: "Luksus na wakacjach"

0

Reżyseria: sylwiaxx16

Czas akcji: czerwiec-lipiec 2011

Miejsce akcji:Hawana (Kuba)

W roli głównej:sylwiaxx16, Carlos Enrique Perez

Akcja: Sylwiaxx16 przylatuje na lotnisko w Hawanie, stolicy Kuby, gdzie czeka już na nią autokar, który zawiezie ją do hotelu.

Ze względu na niewielkie zarobki dziewczyna wybiera niedrogi lecz przyjemny hotel. Sylwiaxx16 rozpakowuje swoje walizki i wychodzi na spacer wokół hotelu. Dociera do restauracji hotelowej w której właśnie goście spożywają kolację. Dziewczyna w kącie widzi rozlane mleko, pod stołem rozsypana sól. Po chwili podchodzi do niej młody, czarujący kelner o niezwykle czarnych niczym węgiel oczach i przyjmuje zamówienie. Sylwiaxx16 próbuje złożyć skargę na warunki panujące w restauracji, lecz patrząc w oczy mężczyzny nie może wypowiedzieć żadnego słowa. Pomimo brudnej restauracji, obsługa jest na najwyższym poziomie. Kelner o imieniu Carlos traktuje dziewczynę jak księżniczkę, przynosi drinki w upalne dni, obsypuje ją kwiatami a także jej stolik w restauracji jest zawsze czysty i przyjemny.

Nie trudno jest być uprzejmym i miłym dlatego ludzie to odwzajemniają. Dzięki temu sylwiaxx16 ma największy luksus w hotelu.

Brak komentarzy