Artykuł 18+

2011-08-02

Tydzień prowokacji

0

Moda mimo, że z początku była tylko sposobem na praktyczny ubiór to szybko jednak przestała pełnić tą funkcje. Taka jest również bielizna, może fascynować inspirować, a nawet stać się fetyszem. Kiedy moda vintage przenika się ze współczesnością powstaje wybuchowa mieszanka. Projektanci nadal bardzo często doceniają urok klasycznych elementów bielizny z przed dekad. Popularność gorsetów, pasów z podwiązkami czy pończoch nie jest tak duża jak kiedyś, lecz wywołuje dreszczyk emocji. Chyba nie ma takiego mężczyzny, który nie chciał by chociaż raz zobaczyć swojej kobiety w takiej bieliźnie. Artyści doceniają ten magiczny urok i niekryty erotyzm, a poprzez swoje kolekcje chcą pokazać, że można wyjść po za ramy. Ich propozycje odwołują się do poziomu doznań i emocji. W tym tygodniu zobaczycie nie tylko dokonania znanych projektantów, które mogą prowokować i skazywać nas na rumieńce na twarzy, ale również flirt fotografii z bielizną erotyczną. Tydzień prowokacji może dać do myślenia, albo zainspirować nas do nowych doznań z związanych z bielizną.

  • Tydzień prowokacji

Art Noveau od La Perla

Dziś obejrzeliśmy doskonałą kolekcje La Perla na zimę 2011/2012, która zapowiadała się niezwykle ekscytującą. Po projektach tej luksusowej marki zawsze spodziewamy się wszystkiego co najlepsze i tym razem się nie zawiedliśmy.

Marilyn Monroe w odsłoniętych majtkach

Na dość nietypowy sposób promocji swojego miasta wpadło Chicago, umieszczając wzdłuż jednej z centralnych ulic ośmiometrowy pomnik Marilyn Monroe.

SlutWalk w obronie ofiar gwałtu

Nikogo nie dziwi, że kiedy kanadyjski policjant wypowiedział się, że kobiety aby uniknąć gwałtu powinny zaprzestać ubierania się jak prostytutki, wywołało to fale protestów na całym świecie. Takie odwracanie roli, sprawia, że usprawiedliwienia dla gwałtu są tolerowane. Kobiety odczuły w tym wyraźną niesprawiedliwość, co doprowadziło do spontanicznych akcji SlutWalk – dosłownie tłumacząc „marsz dziwek”.

Zmysłowa zima z Bordello – kolekcja 2011/2012

Szukacie bielizny na tyle zmysłowej i eleganckiej aby oczarować swojego partnera? A może pragniecie poczuć się odważną, seksowną i pożądaną?

Pamela Anderson w klasycznych nylonach

Pamela Anderson to dość kontrowersyjna gwiazda, kojarzona głównie z bycia króliczkiem playboya, gwiazdą baywatch, czy seks tapet. Przez wiele lat uważana za pustą blondynkę, która ma nieco tandetny styl.

Zmysłowa fotografia Ellen von Unwerth

Ellen von Unwerth to mistrzyni obiektywu, potrafi sprawić, że klimat zdjęć będzie bardzo autentyczny… i zmysłowy! Nikt jak ona nie potrafi oddać klimatu zabawy, nasączonej erotyzmem.

Po za kontrolą – Ophelia Fancy

Kiedy lato zbliża się do półmetka pojawiają się kolekcje na jesień zimę. Zawsze z niecierpliwością czekamy na moment, w którym dowiadujemy się co projektanci przygotowali na nowy sezon. Kolekcje letnie zazwyczaj się lżejsze, wakacyjne, wesołe, a kolekcje zimowe to trochę mroku, zmysłowość, melancholia. Taka jest właśnie kolekcja Ophelii Fancy, połączenie szykownego tiulu z elementami z satyny.

Niewolnica elegancji

Przedstawiamy dość zaskakującą sesje zdjęciową, którą wykonał fotograf Tom Munro, a modelką została piękna Aymeline Valade.

Fotografia erotyczna w konkursie Saucy Snap z Honey Bridette

Honey Bridette to australijska sieć butików o tematyce erotycznej. Dorównuje praktycznie Ann Summer i podobnie jak oni ma duży wybór asortymentu. Całkiem niedawno wpadł na pomysł sprytnej promocji za równo swoich sklepów jak i uczestników.

Erotyka z paryskiego Vogue

Ostatnio obserwujemy pewien trend, połączenie wysokiej mody z wyrafinowaną erotyką. Cała koncepcja dąży do tego aby fragmenty odzieży couture łączyć z elementami bielizny, która powszechnie uważana jest za fetysz, symbol seksualności.

Komentarze [2]

    • interesująca tematyka ; ) ciekawe artykuły!
    • 0
    • Uwielbiam bieliznę z pieprzykiem! Z resztą nie tylko ja , bo tak samo, a może nawet bardziej uwielbia ją mój mężczyzna!
    • 0