Artykuł Bielizna

2011-07-18

Tydzień mody retro

0

Moda wciąż do nas powraca niczym bumerang. Bogactwo inspiracji z jakich czerpią projektanci sprawia, że możesz na przykład poczuć przez chwilę szyk lat 60, ale wciąż być nowoczesną! Każda epoka kryje w sobie elementy, które warto przenieść do współczesności. Stylizacje które czerpią garściami z kanonów klasyki mody, sprawiają że możesz znów poczuć się niezwykle kobieco i elegancko. Zobacz w naszym tygodniu mody retro, co oferuje Ci styl minionych epok, w zupełnie nowym wydaniu.

  • Tydzień mody retro

Bikini w stylu Retro bez względu na rozmiar!

Mimo zmienności trendów, już od kilku lat widzimy, że wciąż przebijają się inspiracje stylem retro. I w tym roku są one modne.

Styl plażowy lat ‘50

Styl retro u projektantów ciągle jest w modzie. Dzisiaj jednak nie będziemy Wam przedstawiać współczesnych propozycji. Pokażemy Wam modę u źródła, czyli autentyczne stroje z lat ’50.

Piękna Kerstin Cook dla marki Beldona

W najnowszej kolekcji Beldona, zobaczymy przepiękną Szwajcarkę Kerstin Cook. Można śmiało powiedzieć, że w swoim kraju jest ona najpiękniejsza, ponieważ w 2010 uzyskała tytuł Miss Szwajcarii. Będzie dzięki temu reprezentować swój kraj w Miss Universe.

Luksusowe stroje kąpielowe SHE 2011

Stroje kąpielowe SHE są znane na całym świecie. Jest to jedna z niewielu marek, której kostiumy są uznawane za luksusowe i dostępne tylko w najlepszych butikach.

Najlepsze bikini retro tego lata

Bikini w stylu retro jest wciąż na topie, ponieważ te stroje kąpielowe są wyrafinowane i bardzo kobiece. Kobiety uwielbiają styl pin up! Kiedy mężczyźni zobaczą Cię w naszych propozycjach, z pewnością też go pokochają!

Stroje kąpielowe vintage Jemma Jube 2011

Jemma Jube to marka, która ma swój jedyny i niepowtarzalny styl. Nadmienić trzeba, że styl ten chociaż nowoczesny i czasami nieco awangardowy ma silne korzenie w przeszłości. W zwariowany sposób łączy vintage z zupełnie nowymi projektami.

Uwodząca sesja zdjęciowa pin-up Stefano Galuzzi

Stefano Galuzzi zaprezentował swoje świetne zdjęcia z sesji „Express style Cannes” . Możemy z nich czerpać inspiracje całymi garściami, a przy okazji w miły sposób się zrelaksować, oglądając je. Te fotografie mają niezwykły klimat retro.

Komentarze [1]

    • retro to jest to! super styl, wielka różnorodność i klasyka :)
    • 0