Artykuł Bielizna

2011-07-25

Tydzień kobiecych kształtów

0

Każda kobieta bez względu na to jaki rozmiar ubrania nosi powinna czuć się na plaży pięknie i wyjątkowo. Podkreślanie, że jesteśmy dumne ze swojego ciała najlepiej zacząć od doboru odpowiedniego kostiumu. Wydaje się proste ale jednak nie jest, światowe marki nas nie rozpieszczają, jeżeli chodzi o wybór, ale my mamy dla Was perełki! W tym tygodniu z chęcią pokażemy Wam co warto ubrać i dla czego moda dla puszystych nie musi być szara i brzydka. Ponadto dowiecie się, czym jest plus size i czy w ogóle istnieje.

  • Tydzień kobiecych kształtów

„Plus size” czyli współczesny mit

Bardzo często spotykamy się teraz z określeniem rozmiaru „plus size”. Ale jak mamy je definiować? Często jest ono nadużywane.

Czy to nowa polityka marki Beach Bunny?

We Florydzie odbył się pokaz strojów kąpielowych dla narzeczonych marki Beach Bunny. W pokazie wzięła udział m. In. Znana modelka Kate Upton. Jak widać na niektórych zdjęciach modelka ma zbyt mały kostium! Szczególnie widoczne jest to przy modelu w krateczkę, który zdeformował jej piersi i sprawił, że wygląda zupełnie nie naturalnie. Przy bieliźnie tej klasy takie omyłki nie powinny się zdarzać, a przecież odpowiednio dobrany rozmiar sprawiłby, że Kate Upton wyglądała by naprawdę w nich pięknie.

Nasz wybór wśród strojów kąpielowych Plus Size

Kobiety co roku stają przed odwiecznym problemem, jaki strój kąpielowy kupić tego lata. Sprawa wydaje się o tyle trudniejsza, że wiele z nas nie ma figury modelki, a chciałybyśmy mimo to wyglądać seksownie oraz zgodnie z panującymi trendami.

Sportowe stroje kąpielowe dla puszystych Marks&Spencer 2011

Marka Marks&Spencer znana ze świetnej jakości bielizny postanowiła zadbać również o kobiety o pełniejszych kształtach. To właśnie dla nich powstała kolekcja kostiumów kąpielowych o nieco sportowym kroju.

Stroje kąpielowe plus size H&M

Wiele kobiet o sylwetce modelki może tylko pomarzyć. Oglądając bardzo szczupłe kobiety Panie często popadają w kompleksy. Teraz przyszła kolej na H&M, która poszła w jej ślady. Wprowadziła ona nową linię strojów kąpielowych i ubrań plażowych Big is Beautiful.

Bielizna wyszczuplająca Triumph

Triumph jest czołowym producentem bielizny wyszczuplającej na Polskim rynku. Całkiem niedawno przedstawialiśmy Wam ich kolekcje Shape Sensations.

Komentarze [2]

    • super tematyka, świetnie że ją poruszacie!
    • 0
    • Uwielbiam te rysunki w stylu pin-up!
    • 0