Konkurs Bielizna

2012-05-01

trend na lato... i lata - black&white

0

Czerń i biel to kolory jakby dla siebie stworzone. Uwielbiam to połączenie, bez względu na to krój i styl. Czerń i biel to elegancja i klasa sama w sobie. Na tych kolorach zwykle opiera się dress code. A gdyby tak przenieść ten styl do sypialni i stworzyć sypialniane dress code? Wiadomo, wszystkie chwyty są dozwolone, a producenci nocnej czy erotycznej bielizny pozwalają nam wybierać spośród wielu kolorów i odcieni. Choć w tym sezonie najmodniejsze są pastele i nasycone barwy, to nikt nie zabrania nam przecież postawić na klasyczne, ponadczasowe połączenia, które sprawdzą się nie tylko w sezonie letnim, ale przez cały rok. Jeśli na co dzień stosuję trend black&white, to przeważającym kolorem jest jednak czerń, w sypialni wolę więc odmianę.

Biel kojarzy się z czystością i niewinnością. Przynosi spokój i dobre samopoczucie. Łagodzi emocje. Jest dobrym lekarstwem na stres, daje poczucie swobody.

Czerń natomiast symbolizuje magię, czar i tajemnicę. Podobno działa inspirująco.

Najbardziej podobają mi się elementy odzieży, gdzie połączono ze sobą koronkę i satynę, bez względu na proporcje. Obie te tkaniny w poprzednich epokach, były wyznacznikiem nie tylko bogactwa (tylko najzamożniejsi mogli sobie pozwolić na to, by nosić ubrania nimi wykończone, nie mówiąc już o strojach, które w całości byłyby z nich wykonane), ale także dobrego smaku, klasy i stylu.

Ostatnio koronki znów stały się bardzo modne. Dlaczego więc nie przenieść tego pięknego trendu do sypialni? Pamiętajcie również, że na mężczyzn koronka działa wyjątkowo pobudzająco, bo zakrywając - odkrywa, ale nie wszystko, co daje pole do popisu męskiej wyobraźni.

Satyna sprawia natomiast, że nasza skóra wygląda o wiele korzystniej, a ciało nią obleczone nabiera nowego blasku. Pięknie podkreśla kobiece kształty, dlatego tak często szyte są z niej sukienki.

Połączcie więc dwie tkaniny i dwa kolory, a zobaczycie, jak wielką radość sprawicie zarówno sobie (każda z nas uwielbia przecież pięknie wyglądać) jak i swoim partnerom.

Niewinna i delikatna, a zarazem uwodzicielska i intrygująca - taka będziesz stosując trend black&white.

Producenci bielizny proponują nam tyle fasonów, że każda z Was znajdzie na pewno coś, w czym będzie się czuła doskonale. To będzie udane lato, zapewniam :)

Brak komentarzy