Artykuł Wystawy

2012-07-01

Targi bielizny i strojów kąpielowych MODE CITY 2012

2

Targi MODE CITY to największe wydarzenie modowe w branży bieliźniarskiej w Europie. Co roku odbywa się w Paryżu. Najbliższa letnia edycja odbędzie się w dniach 7-9 lipca 2012 roku i zaprezentuje trendy na sezon wiosna-lato 2013.

  • Targi bielizny i strojów kąpielowych MODE CITY 2012

MODE CITY to:

- ponad 500 marek znanych na całym świecie,

- ponad 15 000 kupujących,

- pokazy bielizny oraz strojów kąpielowych,

- imprezy oraz konferencje.

Przez trzy dni trwania można zobaczyć trzy pokazy dziennie, dwa dotyczące bielizny, jedne strojów kąpielowych, również pokazy młodych designerów, którzy dopiero zaczynają. Try konferencje dotyczące nowych materiałów, trendów w bieliźnie oraz modzie plażowej.

Na targi MODE CITY zjeżdża cały modowy świat, najbardziej znane marki oraz projektanci, które oferują bieliznę i stroje kąpielowe. Między innymi zobaczymy Andres Sarda, Dolores Cortés, Lise Charmel, Embrace, Aubade, Huit, Chantelle, Ritratti, Panache, Seafolly, Pain de Sucre, Shan.

  • Targi bielizny i strojów kąpielowych MODE CITY 2012

Polska delegacja również pojawi się na targach. Axami, Gracya, Kinga, Gorteks, Mat, Gaia, Ava, Kostar i inne przedstawią swoje kolekcje na sezon wiosna-lato 2013. W zeszłym roku polskie stoisko było chętnie i często odwiedzane, ponieważ urozmaiceniem obok bielizny była prezentacja pięknych, barokowych sukien, szytych przez panią Teresę Słonicz z firmy Gracya.

Przez try dni trwania targów projekt OBieliznie będzie na bieżąco monitorować, oceniać i pokazywać przebieg wydarzeń w Paryżu.

Zapraszamy Was do romantycznego Paryżu na święto mody, kobiecości i piękności.

 

Komentarze [1]

    • Koniecznie w przyszłym roku muszę wybrać się do Paryża podczas trwania targów, bo czuję, że jest to miejsce stworzone dla mnie. :) A cieszy mnie również fakt, że znalazly się polskie marki, przeze mnie uwielbiane. :)
    • 2