Artykuł Bielizna

2010-10-20

Szorty-stringi i majtki babuni

0

Dzisiejszy artykuł dotyczył będzie dwóch absolutnie wyjątkowych rodzajów majtek. Szorto-stringi są jednym z najnowszych wynalazków bieliźniarskiej mody. Majtki babuni (z angielskiego – control briefs) określane są w ten przyjazny sposób ze względu na popularność wśród kobiet w sile wieku. W rzeczywistości majtki te wiążą się z korzyściami także dla młodszych Pań chcących kształtować swoją pupę. W dzisiejszych czasach wyzwaniem może jednak okazać się założenie tych majtek z uwagi na możliwości zostania wyśmianą przez rzesze fanek skąpych stringów... Jak sama nazwa wskazuje szorto-stringi są połączaniem dwóch spośród najpopularniejszych rodzajów majtek damskich: szortów i stringów. Stworzenie tego rodzaju bielizny związane było z chęcią połączenia komfortu i gustownej seksualności. Kobiety postanowiły pozazdrościć Panom pierwotnie przeznaczonych wyłącznie dla nich szortów i okroić je delikatnie tworząc szorto-stringi. Przód majtek przypomina spodenki, a tył stringi z nieco grubszym pasem biodrowym. Szorto-stringi często ozdabiane są ciekawymi koronkami, a wygląda to mniej więcej tak:

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

Majtki szorty-stringi

Majtki babuni charakteryzują się przede wszystkim podwyższoną linią talii. Pozwala to na jednoczesne spłaszczenie okolicy żołądka i podwyższanie pośladków. Wykonywane są z bardzo grubego materiału, dzięki czemu są najpopularniejszym rodzajem majtek zakładanym w trakcie zimy. Obszerna ilość materiału używana do produkcji majtek babuni pozwala także zapewniać inne korzyści, niekoniecznie dla Pań w podeszłym wieku. Jedną z nowości jest umieszczanie na biodrach i pośladkach specjalnych pianek, które uwypuklają te erotyczne miejsca na ciele. Majtki babuni występują przede wszystkim w kolorach białym i kremowym, co potwierdzają poniższe zdjęcia:

Majtki babuni

Majtki babuni

Majtki babuni

Majtki babuni

Majtki babuni

Komentarze [6]

  • Kupiłam sobie majtki, nie pantalony babulki:)takie piękne i seksi:)
  • 0
  • wielkie majty Bridget Jones są mi niezbędne, natomiast w szorto- stringach czułabym się źle
  • 0
  • Ani jeden ani drugi typ bielizny nie jest w moim stylu. No, może majteczki babuni ale tylko jako bielizna korygująca do sukienek czy obcisłych spodni.
  • 33
  • Szoto-stringi bardzo seksi.Naprawdę ładne...
   Drugi typ raczej nie dla mnie nie podoba mi się w ogóle
  • 1
  • Szorto - stringi dla mnie nie ma chyba lepszego zestawienia :) Uwielbiam ubierac takiego typu majteczki! czuje sie w nich swobodnie i niezmiernie kobieco ! Uwazam ze kazda kobieta powinna sie w takie zaoopatrzyc ! :) Majtoszki z podwyzszonym stanem owszem ale na zimniejsze dni gdy nasze nerki narazone sa na dzialanie zimna :) badz dla kobiet z nadmiarem cialka tez jak najbardziej polecam! :) a szorciki same w sobie sa idealne jako bielizna do snu wygodna przede wszystkim !
  • 28
  • Pierwszy rodzaj majteczek (szorto-stringi) są jak najbardziej ok dla mnie, bo naprawdę ładnie się prezentują! Za to te typowe majtki babuni z podwyższonym stanem.. zdecydowanie NIE. Jak dla mnie zachodzą za wysoko i czuję, że byłyby bardzo nie wygodne zwłaszcza przy siadaniu.. ale co kto lubi ;)
  • 30