Kolekcja Bielizna

2011-07-06

Stroje kąpielowe Zara na lato 2011

0

Wiele z Nas po stroje kąpielowe chodzi często do znanych sieciówek. Wcale to nas nie dziwi, w większości z nich są naprawdę fajne i modne fasony, w przyzwoitej cenie. Ważny jest również fakt, iż to ogromna oszczędność czasu. A przecież ten, zanim rozpoczną się na dobre wakacje jest na wagę złota. Również Zara w tym sezonie przedstawiła nam swoją kolekcje strojów kąpielowych. W porównaniu do H&M, Calzedonia czy Vero Moda ta kolekcja jest stosunkowo mała. Możemy wybierać pośród sześciu modeli.

 • Stroje kąpielowe Zara na lato 2011

Stroje kąpielowe Zara w większości mają podobny krój. Dół to proste majteczki, czasami wiązane na troczki, góra w kształcie opaski (bandażowa). To jest bardzo modne w tym sezonie. Jeżeli jesteś wielbicielką bikini brazilian to Twój wybór ograniczony jest do jednego modelu. Jeśli natomiast chodzi o kolorystykę, tutaj panuje większy pluralizm. Kolekcja zawiera wzory, takie jak paski czy wężowa skóra, oraz stroje kąpielowe monochromatyczne (jednokolorowe) w klasycznych barwach różu i czerni oraz bieli.

Za strój kąpielowy kompletny zapłacimy około 80 zł.

Komentarze [3]

  • Proste fasony najbardziej się sprawdzają! Nie ma sensu kupować kostiumy z niewiadomo jakimi wycięciami i zdobieniami, bo pomimo tego że są śliczne, są niestety mało praktyczne, a te tutaj prezentowane są idealnie do kąpieli morskich i słonecznych! Najbardziej podoba mi się fason numer 6 , jednak wolałabym go w innych kolorze, na przykład ciepłej brzoskwini , koralowym lub miętowym
  • 1
  • Najmodniejsze stroje tego i już (niestety) minionego lata. Sam mam podobne w swojej szafie i jestem bardzo zich użytkowania zadowolona. :)
  • 1
  • Nie podobają mi się te modele, za płytkie i sznurkowate
  • 0