Kolekcja Bielizna

2011-07-23

Stroje kąpielowe vintage Jemma Jube 2011

0

Jemma Jube to marka, która ma swój jedyny i niepowtarzalny styl. Nadmienić trzeba, że styl ten chociaż nowoczesny i czasami nieco awangardowy ma silne korzenie w przeszłości. W zwariowany sposób łączy vintage z zupełnie nowymi projektami. Bielizna inspirowana jest króliczkami playboya, „różowym kinem” i showgirls, ale również takimi ikonami jak Tura Santana, Dolly Parton, Peggy Bundy i Rose Portias.

Takie są też przedstawione przez markę tegoroczne kostiumy kąpielowe, odważne i seksowne! Zwierzęce wzory w magnetycznych kolorach, przykuwają wzrok. Ciekawe są też modele z jakby mini spódniczkami. W takich strojach nie możesz być niezauważona… A jak prezentować się super seksownie zobaczymy na filmie od Jemmy Jube. Większość znanych projektantów zdecydowało się na odświeżenie wizerunku strojów szydełkowych. Również ta marka postawiła na ten trend.

 • Stroje kąpielowe vintage Jemma Jube 2011

Strój kąpielowy dwuczęściowy o którym piszemy występuje w dwóch wersjach – ostrej żółtej i czarnym. Mimo, że koncept zaczerpnięty z mody naszych babć, to wiele go różni od ówczesnych modeli. Przede wszystkim jest zdecydowanie odważniejszy i odkrywa większą część ciała. Nowoczesny sznyt, wdzięk vintage i look kocicy, czego chcieć więcej?

My na przykład życzylibyśmy sobie jeszcze aby Jemma Jube miała butik w Polsce. Na razie zapraszamy do ich gdzie za ok. 250$ możemy nabyć strój kąpielowy. Jeżeli ta cena Cię nie odstrasza, możesz być pewna, że na plaży będziesz wyglądać bardzo oryginalnie.

Komentarze [3]

  • Stroje fajne , ale lepiej by patrzyłoby się na modelkach!!!Pierwszy czerwony jest super!
  • 0
  • strój z pierwszego zdjęcia i żółta zebra są cudowne
  • 0
  • Jedynie żółte bikini wpadło mi w oko, szczególnie że z tego co mi wiadomo jest to kolor który będzie bardzo modny latem 2012! Po za tym te delikatne zdobienia i dodatkowo jeden z moich ulubionych fasonów sprawiają że czułabym się w nim świetnie.
  • 0