Kolekcja Bielizna

2012-06-06

Stroje kąpielowe Undercolors of Benetton 2012

0

Undercolors od Benetton przedstawiło swoją najnowszą kolekcje strojów kąpielowych na lato 2012. Jak zwykle tętni ona życiem, energią, dzięki ferii barw o soczystych odcieniach. To kostiumy kąpielowe przeznaczone głównie dla młodych kobiet, które lubią być w centrum uwagi, ubierać się w radosne i efektowne stroje. Już w samej kampanii Benetton podkreśla, że te stroje kąpielowe mają za zadanie przysłużyć się dobrej i beztroskiej zabawie. Zdjęcia wyglądają bardzo dynamicznie. W kolekcji zobaczymy bardzo wyraźnie jeden z aktualnych trendów mix&match. Polega on na łączeniu odmiennych wzorów i kolorów na górnej i dolnej części strojów kąpielowych. Tutaj łączone są gładkie majtki ze stanikiem w desenie, bądź odwrotnie, wzory pasków i kwiatowe.

  • Stroje kąpielowe Undercolors of Benetton 2012

Ciekawa jest kolorystyka, jako przykład można przedstawić strój kąpielowy, który składa się góry w kolorze fioletu z żółtą lamówką oraz dołu w kolorze szarym z różową lamówką. Teoretycznie nic tu nie pasuje, ale jak popatrzymy na całość, to już wiemy, że wygląda to bardzo estetycznie. Być może to zasługa prostej konstrukcji i monochromatycznych tkanin?

Również kompozycja biało-różowego z biało-niebieskim wydaje się być nieco ryzykowna, ale jak widać Bennetton w miksowaniu kolorów jest mistrzem! W kolekcji zobaczymy zarówno stroje kąpielowe jednoczęściowe jak i dwuczęściowe, sukienki plażowe, dodatki oraz kąpielówki męskie. Przeważają jednak modele bikini.

  • Stroje kąpielowe Undercolors of Benetton 2012

Komentarze [2]

    • Stroje te nie są w moim guście, lecz niektóre mają ciekawe motywy i letnie kolory.
    • 0
    • Duzo lepiej te stroje prezentowałyby się na kraglejszych ciałach. Moim zdaniem są przeciętne, jedyny plus, jaki w nich widzę to kolory lata.
    • 0