Kolekcja Bielizna

2012-05-14

Stroje kąpielowe Self 2012

2

Marka Self przygotowała w tym roku kolekcje obfitującą w piękne stroje kąpielowe, w bardzo różnorodnych krojach, fasonach, ale też stylach. Najbardziej nam się podobają eleganckie modele, ale nie zabrakło również kostiumów o różnobarwnych, wesołych nadrukach.  Już na pierwszy rzut oka widać, że Self podąża za aktualnymi trendami w modzie. W ich kolekcji można wyróżnić kilka głównych nurtów, które postaramy się wam przybliżyć.

1. Glamour – wiele ich kostiumów jest właśnie w takim stylu. Wyglądają one nowocześnie, ale zarazem są bogato zdobione. Przykuwają wzrok na plaży, a ponieważ są stworzone, aby każda kobieta wyglądała w nich seksownie. Kolorystyka to najczęściej wszelkie odcienie niebieskiego i granatu, czerwień, czerń oraz biel. Stroje kąpielowe z tej grupy posiadają różne ciekawe zdobienia, które często są biżuteryjne. Można wybrać wersje jednoczęściowe lub bikini. W tym drugim wypadku znajdą dla siebie coś również Panie z większym biustem, które potrzebują sztywniejszej i dającej większe wsparcie miseczki.

 • Stroje kąpielowe Self 2012 - Glamour

2. Wzory – wśród kolekcji Self wiele kostiumów kąpielowych posiada modne nadruki. Część z nich to romantyczne wzory kwiatowe. Występują w różnych wersjach kolorystycznych, również w modnych, delikatnych pastelach. Dla odmiany natomiast można wybrać zdecydowanie bardziej zwariowany wzory geometryczne. Mają one mocne kolory i wyglądają bardzo radośnie i swobodnie. W mniejszej już ilości przez kolekcje przewijają się również motywy zwierzęce.

 • Stroje kąpielowe Self 2012 - Wzory

3. Marine – marynarski trend po raz kolejny jest super modny! Motywy morza, kolorystyka opierająca się o błękity, granaty, kobalty to chyba bodajże najbardziej charakterystyczny trend tego roku. Tradycyjnie pojawia się kolorystyka biało – granatowo – czerwona, oraz nadruki pasków czy kotwic. Wśród kolekcji Self jest naprawdę dużo ciekawych kostiumów kąpielowych w takiej stylistyce. Różnorodne są też fasony, od skąpych bikini, po zabudowane stroje kąpielowe jednoczęściowe.

 • Stroje kąpielowe Self 2012 - Marine

4. Sportowe – w tej kolekcji można też znaleźć kilka propozycji, które idealnie sprawdzą się dla kobiet, prowadzących aktywny tryb życia. Dobre konstrukcje sprawiają, że te stroje kąpielowe są bardzo wygodne i pozwalają na swobodę ruchu. Ważne jest to, że nie musimy przy okazji ich zakupu rezygnować z dobrego wyglądu. Te kostiumy pomimo sportowego charakteru wyglądają bardzo atrakcyjnie.

 • Stroje kąpielowe Self 2012 - Sportowe

5. Kostiumy wyszczuplające – marka Self zdecydowała w tym roku również pomóc kobietom, dla których wyjście na plaże wiąże się z mnóstwem wątpliwości i niską samooceną. Nie każda z nas ma figurę modelki, a dostępne na rynku stroje kąpielowe często bezlitośnie odsłaniają każdy mankament naszej sylwetki. Jednak jest na to sposób – strój kąpielowy wyszczuplający. Dzięki odpowiednio dobranym nowoczesnym materiałom również kostium może stać się naszym sprzymierzeńcem i sprawiać, że będziemy czuły się seksownie. Techno-tkanina posiada właściwości nie tylko wyszczuplające, ale też ujędrniające naszą skórę.

 • Stroje kąpielowe Self 2012 - Kostiumy wyszczuplające

Jak widzicie wybór jest dość bogaty. Można przebierać zarówno w strojach jednoczęściowych, jak i dwuczęściowych. Paleta kolorystyczna Self w tym roku opiera się głównie o wszelkie odcienie niebieskiego, morskiego, granatu oraz czerwień, róż, czerń i biel. Dodatkowo swój kostium kąpielowy możemy wzbogacić różnymi dodatkami tej marki.

Komentarze [2]

  • Piękne kolory i wzory. Jestem zdecydowanie na TAK
  • 0
  • Chyba najlepsza propozycja tegorocznej kolekcji na nadchodzące lato. Urzekła mnie prostota, krój i piękne barwy. :)
  • 2