Kolekcja Bielizna

2012-06-18

Stroje kąpielowe Parah 2012

0

Parah to włoska firma z długimi tradycjami, bowiem założona została już w 1970 roku. Jako marka ma świetną wrażliwość na najnowsze trendy, czasami nawet je wyprzedzając. Stroje kąpielowe Parah cechują się przede wszystkim elegancją i precyzją wykończenia. Jej produkty są również doskonałej jakości. Przedstawiamy Wam jej kolekcje na ten sezon!

Parah Noir – w skład wchodzą strój kąpielowy jednoczęściowy, który wyszczupla talię, dzięki bocznym wcięciom, seksowne bikini oraz mała czarna sukienka. Dominujący kolor czerni połączony z brązową skórą wygląda bardzo ekskluzywnie.

 • Stroje kąpielowe Parah 2012 - Parah Noir

Impronte Parah - kolekcja stworzona dla różnych typów sylwetek oraz zróżnicowanych gustów. Ta kolekcja zawiera wiele wzorów i kolorów, ale obecne są w niej również propozycje zupełnie gładkie. Dominujące motywy to etno, abstrakcyjne wzory, paski, kropki oraz super modne motywy morskie. Łatwo dobrać odpowiedni kostium również dzięki zastosowaniu zróżnicowanych krojów pośród kostiumów kąpielowych jedno i dwu częściowych. Niektóre z biustonoszy są usztywniane i występują w większych rozmiarach. Kolekcja wzbogacona jest dopasowanymi do strojów sukienkami, które sprawdzą się nie tylko na plaży.

 • Stroje kąpielowe Parah 2012 - Impronte Parah

Sabbia – ta kolekcja jest kwintesencją prostoty a zarazem wyrafinowania. Propozycje tutaj przedstawione spodobają się kobietom dojrzalszym, ale też nieco młodszym. Paleta barw to głównie butelkowa zieleń, pomarańcz, kobaltowy, biel i czerń. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj strój kąpielowy jednoczęściowy w kolorze głębokiej zieleni. Jest bez ramiączek, koło biustu posiada ciekawy ornament. Dużym atutem są tutaj marszczenia, które zatuszują drobne niedoskonałości. W kolekcji są również dopasowane sukienki i tuniki.

 • Stroje kąpielowe Parah 2012 - Sabbia

Parah Online

Komentarze [3]

  • Ja tez bym kilka kostiumów wybrała z tej kolekcji a reszta nie w moim stylu
  • 0
  • Znalazłam w kolekcji 2-3 perełki, niestety mnie również kolekcja nie zaskoczyła, spodziewałam się od Parah znacznie czegoś większego. :)
  • 0
  • Nie przemawia za mną ta kolekcja. Nie wyróżniają się i nie mają w sobie tego "czegoś".
  • 0