Kolekcja Bielizna

2012-05-21

Stroje kąpielowe Meriell Club 2012

1

Najnowsza kolekcja strojów kąpielowych Meriell Club to bogata oferta, zawierająca zarówno fasony bikini, stroje kąpielowe jednoczęściowe czy nietypowe monokini. Znajdziemy w niej wiele typowo letnich motywów, które dodatkowo wyglądają bardzo seksownie i elegancko. Jesteśmy przekonani, że ta kolekcja spodoba się przede wszystkim kobietom pewnym siebie, które wiedzą czego chcą oraz dojrzalszym Paniom. Nie są to raczej propozycje skierowane do nastolatek, chociaż nikt nie wyklucza, że im również się spodobają. Cieszymy się również z dużej ilości kostiumów jednoczęściowych, które w wielu kolekcjach stanowią mniejszość. Takie modele często są wybawieniem dla Pań, o okrąglejszych kształtach, które chcą się czuć bardzo atrakcyjnie i na plaży pokazywać swoje ciało bez kompleksów. Niestety marka nie posiada poszerzonej rozmiarówki, dostępne są od 36-44. Możemy wyróżnić kilka stylów w tej kolekcji, poznajcie je.

Motywy zwierzęce – zarówno Safari Look, Wild Lady, Wild Summer jak i Jungle Queen zawierają różnego rodzaju cętki, łatki, inspirowane dzikimi zwierzętami. Ten motyw łączony jest z gładkimi tkaninami, dzięki czemu wygląda bardzo estetycznie. Jeżeli chcesz pokazać na plaży nutkę drapieżności, to kostium w takim stylu Ci w tym pomoże.

 • Stroje kąpielowe Meriell Club 2012

Motywy marynarskie – zdecydowany hit tego sezonu, ale pewnie też następnych, ponieważ moda lubi go przywracać do życia. Charakterystyczne elementy to paski, kolory: granat, biel, czerń i czerwień. Spotkamy go na modelach Marine, Lady Paris.

 • Stroje kąpielowe Meriell Club 2012 - Motywy marynarskie

Motywy retro – majteczki z wysokim stanem sprawiają, że nasza figura staje się bardzo apetyczna – nasza talia optycznie zostaje wyszczuplona, lub zaakcentowana, kiedy nam jej brakuje, a nogi wydają się jeszcze dłuższe. Większość kostiumów stylizowanych na retro jest również bardzo szykowne. U Meriell Club odnajdziemy co najmniej kilka takich modeli, jak Moulin Rouge czy Retro Style.

 • Stroje kąpielowe Meriell Club 2012 - Motywy retro

Motyw black&white – w kolekcji w tym roku pojawiło się również dużo kontrastowych kostiumów, w klasycznych kolorach czerni i bieli. Wyglądają one bardzo wykwintnie i elegancko. Tutaj w wersji bardziej klasycznej oraz nowoczesnej i geometrycznej formie. Zobaczcie na Blue Lagoon, Black and White, Posh Look, Chic and Glamour i Pure Sun.

 • Stroje kąpielowe Meriell Club 2012 - Motyw black&white

Motyw mocne kolory – intensywne barwy dodają nam energii, radości. Sprawiają, że wręcz chce się żyć! Dodatkowo przyciągają uwagę, odciągając ją od naszych drobnych mankamentów. W kolekcji Meriell Club zobaczymy intensywny amarant Pink Lady, turkus Sweet Candy, gorącą czerwień w Modern Princess czy kolor lila w Sweet Queen.

 • Stroje kąpielowe Meriell Club 2012 - Motyw mocne kolory

Motyw łączenia barw i deseni – w tym sezonie znalazło się również kilka modeli, które łączą w sobie różnorakie desenie i kolory, tworząc ciekawy patchwork. Takie rozwiązania zobaczymy w Chic Lady czy Pink Glamour.

 • Stroje kąpielowe Meriell Club 2012 - Motyw łączenia barw i deseni

Komentarze [4]

  • wh0cd640454 Buy Vermox Online cymbalta 60mg cheapest glucophage
  • 0
  • Jak dla mnie, Chick Lady wysuwa się zdecydowanie na czoło kostiumowego peletonu:)
  • 0
  • cudowne są te z motywami zwierzęcymi. Dla kobiety z pazurkiem:) piękne!
  • 0
  • Uwiodly mnie najbardziej minokini- wycięciami i ciekawymi zestawieniami barw. :)
  • 0