Kolekcja Bielizna

2012-05-08

Stroje kąpielowe Lavel 2012

1

Polska firma Lavel przedstawiła niedawno swoją najnowsze kolekcje strojów kąpielowych 2012. Jest to zbiór różnorodny, o wielu stylach i ciekawych fasonach. Niektóre z nich spodobają się osobom młodym, dynamicznym, inne zaś znajdą zainteresowanie po stronie kobiet dojrzałych. Propozycje Lavel zostały podzielone na dwie duże kolekcje, w których zawiera się wiele motywów.

Pierwsza z nich to Golden Elegance. Znajdą się w niej propozycje te mniej i bardziej zwariowane. Niektóre odważnie eksponują nasze kształty w modnie wyciętych bikini, inne zaś są zabudowane. Wiele modeli posiada standardową rozmiarówkę, ale część ma poszerzoną aż do rozmiaru 50! To ważna informacja dla wszystkich kobiet o okrąglejszych kształtach.

Motywem chyba najbardziej rozpoznawalnym i najczęściej stosowanym w całej kolekcji są paseczki. Występują one w wersji mini i maxi, są całkowicie poziome, bądź fantazyjnie się wyginają. Towarzysząca im kolorystyka to głównie ta znana ze stylu marynarskiego, jak czerwień, granat, biel czy czerń. Można jednak zauważyć też inne barwy, jak chociażby ostry, landrynkowy róż.

Kolejny motyw to orientalne wzory – pojawiają się one głównie na bikini i tworzą ciekawe mozaiki. Te stroje kąpielowe wyglądają bardzo letnio i kojarzą się z tropikalnymi wyspami. Kolory deseni są bardzo nasycone, a dodatkowo towarzyszą im często ozdoby w postaci koralików. Jednym z najciekawszych modeli z tej serii jest falbaniasty top wiązany na szyi. Może optycznie powiększyć nasz biust, będzie wyglądał dobrze nawet przy najdrobniejszym biuście.

Dużo modeli z tej kolekcji posiada również wzory kwiatowe. Jest to jeden z najbardziej uniwersalnych motywów. Pojawia się co roku w kolekcjach, zmieniając ciągle swoją postać. Nadaje się zarówno dla młodych dziewcząt i dojrzałych Pan, ponieważ wygląda świeżo i kobieco.

 • Stroje kąpielowe Lavel 2012 - Golden Elegance

Druga kolekcja Sunshine jest utrzymana w stylu glamour. Nadal pojawiają się w niej różne paski i motywy kwiatowe, ale więcej tutaj eleganckich, a zarazem seksownych propozycji. Dominują tutaj stonowane kolory, klasyczna biel i czerń. Klika kompletów jakby przekornie jest uszyte z wyrazistych materiałów, w kolorze różowym, niebieskim czy cytrynowym, w połączeniu ze słodkimi falbankami. To bardzo mocny trend tego roku.

W kolekcji Sunshine zobaczymy również wiele modeli o eleganckich zdobieniach, jak na przykład kryształki czy biżuteryjne elementy. W połączeniu z gładkim strojem w klasycznych kolorach wygląda to bardzo luksusowo.

 • Stroje kąpielowe Lavel 2012 - Sunshine

Komentarze [3]

  • wh0cd516683 vpxl online avalide
  • 0
  • Lavel ma przed sobą przyszłość...Mnie osobiście urzeka w nich orientalizm;)
  • 0
  • Najbardziej podobają mi się fasony strojów, dzięki którym każda kobieta, nawet ta najbardziej wybredna znajdzie coś dla siebie. Znalazłam dla siebie również kilka perełek. :)
  • 0