Kolekcja Bielizna

2012-05-10

Stroje kąpielowe H&M 2012

2

Czy widzieliście już najnowszą kolekcje strojów kąpielowych H&M 2012?

Jeżeli nie, to koniecznie zobaczcie. Ta marka ma u nas wielu zwolenników, o czym może świadczyć chociażby nieustający ruch w ich sklepach. To dzięki połączeniu modnego designu z przyjazną ceną, która nie zrujnuje naszego portfela. Wśród ich propozycji znajdzie się zarówno coś dla młodszego, jak i dojrzalszego klienta, co podkreśli indywidualny styl każdej z nas.

 • Stroje kąpielowe H&M 2012 - lookbook

Kolekcja strojów kąpielowych od znanej sieciówki i w tym roku jest dość różnorodna. Znajdziemy w niej przegląd najważniejszych tegorocznych trendów. Pastelowe, a szczególnie pomarańczowe kostiumy dodadzą nam energii i dziewczęcego uroku.

Kolejny trend to safari. Tutaj objawia się w postaci klasycznych lamparcich cętek, kolorów pustyni, bądź piasku.

Bardzo ciekawy jest komplet w kolorze połyskującej miedzi. Z pewnością spodoba się odważnym kobietom, które nie boją się błyszczeć, przykuwając wzrok innych. Niektóre modele bikini mają również ciekawe nadruki. Są to abstrakcyjne wzory, malowane na tkaninie jakby pociągnięciami pędzla. Wyglądają one świeżo i oryginalnie. W taki sposób zostały na przykład zupełnie odmienione wzory kwiatowe, które przybrały fantazyjną formę.

 • Stroje kąpielowe H&M 2012 - 1

W kolekcji strojów kąpielowych H&M 2012 znalazło się wiele klasycznych bikini, ale też takich bandażowych, pojawiły się również stroje kąpielowe jednoczęściowe. Dzięki temu praktycznie każda z nas będzie mogła wybrać fason dla siebie. Dodatkowo kostium można uzupełnić wieloma dodatkami plażowymi.

 • Stroje kąpielowe H&M 2012 - 2

Komentarze [2]

  • super! H&M zawsze stawia innym poprzeczkę.
  • 0
  • Strój kąpielowy nr 5 z pierwszej galerii jest okropny, a widziałam nawet billbordy go reklamujące. H&M co roku jednak mojego gustu nie zawodzi i zawsze znajduję jakieś perełki. :)
  • 1