Kolekcja Bielizna

2011-07-05

Stroje kąpielowe Adidas

1

Adidas od lat wymierza trendy w odzieży sportowej. Każdy markę zna, w końcu u nas na buty sportowe nie inaczej się mówi jak „adidasy”. To świadczy o tym jak mocno marka wrosła w naszą kulturę. Czy kolekcja zawierająca stroje kąpielowe Adidas jest równie dobra jak cała reszta ubrań sportowych? Na pewno pod względem jakości to najwyższa klasa. A co z wyglądem?

Adidas stara się aby jego stroje kąpielowe były nie tylko funkcjonalne, jak na odzież sportową przystało, ale i ładne. Dzisiaj w końcu nie wystarczy zrobić odpowiedni krój, kobiety wciąż spoglądają również na wygląd. Musimy pochwalić, że stroje wizualnie prezentują się naprawdę dobrze. Nie wprawiły nas jednak w zachwyt, typowy design dla Adidasa trochę już zdążyliśmy poznać. Mimo, że większego zamieszania kolekcja raczej nie wywoła, to jednak nic nie możemy jej zarzucić. Stroje kąpielowe Adidas to miks kolorów i wzorów. Wszystkie majteczki są raczej zabudowane, a biustonosze typowe dla bikini brazylijskiego. Nie zabrakło strojów kąpielowych jednoczęściowych, przedstawiających morze o zachodzie słońca. Klimat bajeczny i bardzo plażowy. Kolekcja uzupełniona plażowym „wdziankiem”.

  • Stroje kąpielowe Adidas

Komentarze [2]

    • Niestety , totalnie nie mój styl. Są to stroje raczej sportowe i dla dziewczyn lubiących właśnie taki styl. Ja wolę coś bardziej kobiecego, co pomoże mi wyeksponować mojej atuty i podkreślić kobiecą sylwetkę.
    • 0
    • nie lubię tej marki, ale stroje naprawdę ładne!
    • 0