Artykuł Ciekawostki

2012-06-11

Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy!

0

W zbliżającym się sezonie, jak to w modzie, będzie pluralistycznie. Nie będzie jednego dominującego motywy, tylko kilkanaście gorących trendów, które pozwolą każdej z nas dopasować coś modnego do siebie. Plaża zamieni się z pewnością od kolorów, bo tego lata wygrywają te intensywne, energetyczne i żywiołowe!

Paleta barw będzie słoneczna i szykowna. Będzie zawierała wiele odcieni jednego koloru, bądź jego bardzo intensywną, wibrującą wersje. Zobaczymy takie kolory jak:

Cytrynowy – pojawia się w wielu kolekcjach. To barwa dość trudna, dobrze wygląda przy opalonej, ciepłej karnacji. Odwdzięcza się natomiast zupełnie świeżym wyglądem i sprawia, że nikt nie przejdzie obok Ciebie obojętnie.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Cytrynowy

Słoneczny pomarańcz – to barwa, która dodaje energii i napawa optymizmem. Kojarzy się z zachodzącym słońcem i rozgrzaną plażą.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Słoneczny pomarańcz

Koralowy – często występuje w wersji nieco rozbielonej, bardziej pastelowej. Jest bardzo kobiecy i neutralny, będzie pasował prawie każdej kobiecie.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Koralowy

Fuksja – czyli bardzo intensywny róż z nutką fioletu. Przeznaczony dla odważnych kobiet!

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Fuksja

Kobaltowy – wygląda wręcz elektryzująco. Pasuje najbardziej do zimnej karnacji, ale z ciepłą również będzie się komponował dobrze.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Kobaltowy

Turkus – pojawia się na wybiegach w postaci intensywnej, bądź lekko rozbielonej… jest jak spokojna laguna.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Turkus

W najnowszych trendach, jak co roku pojawiają się również wzory. Desenie mogą sprzyjać naszej sylwetce, dla tego warto się z nimi zapoznać bliżej:

Etniczne wzory – tworzą na naszych ciałach ciekawą mozaikę, nawiązując do kultury rdzennych Afrykanów, Amerykanów… Te desenie są bardzo kolorowe i pasują do stylu boho.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Etniczne wzory

Wężowa skóra – obecnie już nie trzeba zabijać wężów, żeby mieć coś z „wężowej skóry”. Nowoczesne materiały świetnie imitują ten słynny wzór. Sprawiają, że wyglądasz trochę drapieżnie i bardzo seksownie.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Wężowa skóra

Panterka plus mocne cięcia – w tym roku panterka występuje obok geometrycznych form strojów kąpielowych. Ten modny motyw powraca praktycznie co roku. Gwarantuje wygląd zmysłowy, uwodzicielski.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Panterka plus mocne cięcia

Na wybiegach zobaczyliśmy też dwa ciekawe style, związane z całością odbioru stroju kąpielowego oraz ze sylwetką. Jest to:

Biały strój kąpielowy jednoczęściowy – może być w postaci monokini, bądź klasycznej. Wydawałoby się, że to ryzykowne zagranie, gdyż biel często nas optycznie poszerza. Gdy jednak pojawiają się wcięcia w tali, bądź wyeksponowany biust, to nasza sylwetka wygląda świetnie. Biel kojarzy się również z czymś luksusowym.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Biały strój kąpielowy jednoczęściowy

Dramaturgia bieli i czerni – to klasyczne zestawienie kolorów o największym kontraście przyciąga uwagę! Wraz z geometrycznymi deseniami wygląda fantastycznie, ale uwaga, nie na każdej sylwetce i urodzie. W tak mocnych kontrastach najlepiej wygląda kobieta zima, o niezbyt korpulentnej sylwetce.

 • Stroje kąpielowe 2012 – najgorętsze trendy - Dramaturgia bieli i czerni

Komentarze [1]

  • Cytrynowy choć ładny to wydaje mi się jednak niepraktyczny ze względu chociażby na kąpiele wodne... Za to kobalt jak najbardziej :) Kupiłam ostatnio w takim kolorze kostium z wyprzedaży i wg mnie te barwy to istna kwintesencja lata :)
  • 0