Kolekcja Bielizna

2012-11-14

Sportowe namiętności w nowej kolekcji H&M

0

Lachlan Bailey w sesji dla jesiennego wydania magazynu H&M przekazuje nam, że sport to coś najseksowniejszego na świecie. Niemiecka modelka Saskia de Brauw pozuje ze sztangą, skakanką i piłką lekarską. Podglądamy ją podczas ćwiczeń. Mało romantycznie, ale niezwykle zmysłowo.

Modelka wygląda dość surowo. Gładko zaczesane włosy, naturalny make-up i grube, czarne brwi budują nam obraz wojowniczki nastawionej na zwycięstwo.

Choć marka H&M nie produkuje luksusowej bielizny, producenci stawiają na dobry projekt. Kolekcja Let's get physical jest spójna, przemyślana i przede wszystkim dla każdej z nas. Biel i czerń rządzi, a nieskomplikowana forma to podstawa.

Warto zwrócić uwagę na czarny komplet bielizny, wykonanej w dużej części z koronki. Wydawałoby się, że nie pasuje ona do sportowych stylizacji. Nic bardziej mylnego – grube koronkowe ramiączka są bardziej delikatne, niż te bawełniane, ale nadal mogą dobrze podtrzymywać biust.

Z kolekcji będą zadowolone również panie plus size, gdyż kilka modeli majtek ma podwyższony stan, idealnie tuszujący wystający brzuszek.

Let's get physical to kolekcja inspirowana sportem, ale nie jest stworzona do jego uprawiania. Największa siła kolekcji to prostota i uniwersalne przeznaczenie. Warto mieć taką „bieliznę do wszystkiego” w swojej szafie.

  • Sportowe namiętności w nowej kolekcji H&M

Brak komentarzy