Artykuł Ciekawostki

2011-04-26

Sny o bieliźnie

0

Nam bielizna śni się bardzo często i to nie wydaje być się dziwne. Ale większość z Was raczej nie spędza kliku godzin dziennie myśląc o bieliźnie, wyszukując nowe kolekcje czy pisząc o niej ;) Więc kiedy już macie taki sen z intymną częścią garderoby w roli głównej, to pewnie zastanawiacie się „co ten sen oznaczał?”. Specjalnie dla Was zbadaliśmy ten temat.

  • Sny o bieliźnie

Bielizna symbolizuje to co osobiste i intymne (czemu nas to nie dziwi?) oraz skrywane przed otoczeniem. Może wyrażać stosunek jaki mamy do siebie i własnego ciała. Niekiedy mówi o wstydzie i poczuciu winy tkwiącym w nieświadomości.

Czasami sen o bieliźnie może mieć więc dotyczyć naszego związku. Gdy zobaczymy siebie w ładnej i jasnej, lub kolorowej bieliźnie – może to oznaczać satysfakcje w naszej erotycznej sferze życia. Może też oznaczać pewność siebie i harmonie. Natomiast jeżeli ujrzymy siebie w czarnej, może ona zapowiadać żałobę bądź koniec aktualnego związku.

Natomiast jeżeli widzimy kogoś w bieliźnie, a nie są to po prostu fantazje erotyczne na temat atrakcyjnej osoby; wówczas sen taki może zapowiadać zbliżenie się do kogoś. Możesz też o kimś poznać prawdę, zacieśnić więzi emocjonalnych, albo zyskać zaufanie.

Natomiast jeżeli zobaczysz kogoś w brzydkiej lub brudnej bieliźnie, możesz odkryć pewne złe cechy charakteru tej osoby lub poczuć rozczarowanie w stosunku do niej. Sama brudna bielizna może też być zapowiedzią biedy, chorób lub kłopotów w miłości.

Komentarze [1]

    • słodziutkie to zdjęcie! a znaczenie snów zaskakujące ;)
    • 0