Kolekcja Bielizna

2012-08-03

Słodkie piżamki i koszulki plus size od Cacique 2012

0

Kobiety borykające się z nadwagą, bardzo często borykają się również z innym problemem: brakiem pewności siebie. Pogłębia ten stan często wizyta w sklepach, gdzie ciężko dobrać odpowiedni rozmiar i fason, aby wszystko ładnie pasowało. Na szczęście lukę na rynku szybko spostrzegli producenci bielizny.

Ostatnio naszą uwagę zwróciła kolekcja marki Cacique, która udowadnia, że kobiece kształty są bardzo seksowne. Jej kolekcja to zbiór bielizny nocnej - pięknych, zalotnych piżamek i koszulek. Ładnie leżą i podkreślają w dyskretny sposób krągłości. Prym wiodą koszulki typu babydoll, które ładnie tuszują wypukłość brzuszka i koncentrują uwagę na piersiach. Można się zdecydować na taką, którą będzie słodka i dziewczęca lub na bardziej seksowne wersję.

 • Słodkie piżamki i koszulki plus size od Cacique 2012

Dobrze dopasowana koszulka czy piżama są równie ważne, co odpowiednio dobrany strój dzienny. Taka bielizna nocna musi być wygodna, bo łóżko to miejsce gdzie wypoczywamy i regenerujemy siły, a po drugie powinna być atrakcyjna. Jest to przecież też miejsce gdzie spędzamy czas z bliską nam osobą pielęgnując również fizyczną stronę związku. Jeżeli śpimy same, to warto również zadbać o swoją samoocenę fundując sobie ładną bieliznę nocną.

Komentarze [2]

  • Pierwsza wygląda troszkę jak strój pokojówki - jest urocza!
  • 0
  • To świetne wiadomość, że coraz więcej producentów decyduje się na wypuszczanie kolekcji na pań noszących rozmiar XXL, tym bardziej, że zjawisko nadwagi i otyłości jest coraz powszechniejsze.

   Polecam również zapoznanie się z kolekcją Axami Sexy Plus Line . :)
  • 0