Konkurs Bielizna

2012-04-26

Sexy-Lady w satynowej rozkoszy

0

Bielizna którą będe nosić latem musi być przede wszystkim lekka i wygodna.

Bardzo ważne jest, aby każda kobieta czuła się zmysłowo i elegancko, niezależnie od sytuacji. Nic tak nie poprawia samopoczucia kobiecie, jak piękna bielizna.

Tego lata mam zamiar nosić bieliznę satynową, która nadaje się do noszenia o każdej porze roku, lecz szczególnie latem delikatnie otula i chłodzi rozgrzane ciało. Wspaniale sprawdza się na namiętne i gorące wieczory z ukochanym, więc śmiało można ją określić jako bieliznę erotyczną. Satynowe komplety bądź satynowe haleczki wspaniale rozpalają zmysły szczególnie w kolorze ognistej czerwieni, tajemniczej czerni bądź słodziutkiego różu.

Elementem nieodzownym garderoby kobiety, która ceni sobie królewską wykwintność połączoną z pełnią namiętności, zamkniętą w nieuchwytnym blasku, jest satynowa bielizna. To ona sprawia, że kobieta wygląda jak klejnot.Zmysłowa i satynowa bielizna, jest dopełnieniem całości, tworzącej nieuchwytną esencję kobiecego piękna. To połączenie satynowej bielizny z koronkowymi wzorami, pozwala na odsłonięcie rąbka tajemnicy, jakim jest kobiece ciało i choć pozornie zakryte błyszczącą tkaniną, opływającą damskie kształty jak krystalicznie czysta woda z górskiego strumienia, pozwala dostrzec na tyle dużo, aby rozbudzić wyobraźnię.

Bielizna Alisha od Avanua, Komplet Colette od Livia Corsetti, Komplet Dominique od Beauty Night, Jasmine od Avanua, Arya red od Avanua to niewątpliwie satynowe trendy tego lata oraz kwintesencja kobiecości i wyszukanego smaku.

  • Sexy-Lady w satynowej rozkoszy

Brak komentarzy