Gwiazda Ciekawostki

2011-10-04

Sekrety urody modelek prezentujących bieliznę

0

Większość kobiet nie stykających się na co dzień z tym zawodem, uważa, że bycie modelką jest czymś wspaniałym. Ciągłe przebieranie się w piękne stroje i bieliznę, podróże, a wieczorem drink w modnym klubie ze znajomymi… i zawsze doskonały wygląd! Wydawało by się, że one nigdy nie mają ciężkich dni, nie bywają niewyspane, a ich cera zawsze jest nieskazitelna. Tak w rzeczywistości nie jest, ale poznajcie kilka sekretów dotyczących urody modelek prezentujących bieliznę.

 

Bar Rafaeli

Piękna Izraelska modelka nigdy nie katuje się drastycznymi dietami. Zamiast tego Bar dba na co dzień o zrównoważone, zdrowe nawyki jedzenia. Je dużo sałatek i chudego mięsa drobiowego, jest aktywna na co dzień. Modelka jednak nie lubi monotonnych ćwiczeń co dzień po dwie godziny dziennie, woli eksperymentować z dziedzinami aktywności fizycznej. Często zmienia ćwiczenia, ale nigdy z nich nie rezygnuje.

 • Sekrety urody modelek prezentujących bieliznę - Bar Rafaeli

 

Miranda Kerr

Urodzona w Australii modelka znana jest z zamiłowania do dobrych kosmetyków
i zdrowej żywności. Aby zachować piękny wygląd dba o zrównoważoną dietę, w której przeważają warzywa, makarony, chudy nabiał, orzechy. Na co dzień używa również organicznych kosmetyków jak olejek różany. To jednak nie wszystko, Miranda stworzyła własną serię kosmetyków, które nazwała KORA, oraz prowadzi własny blog promujący zdrowy styl życia.

 • Sekrety urody modelek prezentujących bieliznę - Miranda Kerr

 

Kelly Brook

Kelly Brook ma piękną figurę, o której marzy większość z nas. Na co dzień w torepce zawsze nosi balsam do ust i lakier do paznokci. Co ciekawe modelka nie lubi ćwiczeń fizycznych, za to dba o dietę. Unika cukru, oraz zwraca uwagę na to co je. Z zabiegów uwielbia peeling na całe ciało.

 • Sekrety urody modelek prezentujących bieliznę - Kelly Brook

 

Marisa Miller

Głównym sekretem urody modelki Marisy Miller jest regularny trening fizyczny. Ona doskonale zdaje sobie sprawę, że nie ma co liczyć na cud, lecz lepiej codziennie wytrwale pracować nad swoją figurą. Być może włożysz w to wiele wysiłku, ale będziesz z siebie dumna. Marisa również przestrzega – „nie jadaj jak Twój facet, wieczorem zamiast frytek wybierz jakieś zdrowe danie” – dzięki temu na efekty nie będziesz musiała długo czekać. Będziesz piękna i zdrowa.

 • Sekrety urody modelek prezentujących bieliznę - Marisa Miller

 

Heidi Klum

Światowej sławy modelka Heidi Klum nie posiada szczególnych sekretów dbania o urodę, podstawą jest po prostu zdrowy tryb życia. Zasady do których musisz się stosować to: rozsądne jedzenie i zdrowa żywność, odpowiednia ilość snu oraz radość i optymizm. Ona ma tylko jedną ważną radę, dla kobiet, które zbliżają się do 40, bądź już ją przekroczyły – „nie bądźcie zbyt chude”.

 • Sekrety urody modelek prezentujących bieliznę - Heidi Klum

Jak więc widać, aby pięknie wyglądać w bieliźnie wcale nie trzeba w to wkładać kosmicznego wysiłku. Aby mieć piękną skórę warto dbać o naturalną pielęgnacje, złuszczać skórę, natłuszczać oraz pielęgnować. Warto również zadbać o regularną aktywność fizyczną, która będzie nam sprawiać przyjemność. Nie musi to być morderczy trening, a my nie musimy być super szczupłe. Ważna jest również zdrowa żywność, dzięki czemu będziemy zdrowe i piękne, oraz poczucie humoru – które sprawi, że będziemy lśnić od wewnątrz.

 

Komentarze [2]

  • Bardzo ładne dziewczyny, które mają co pokazać!
  • 0
  • niesamowicie piękne dziewczyny, z magicznym wdziękiem i iskierką w oczach :)
  • 0