Artykuł Bielizna

2011-12-28

Romantyczna kolekcja Ambra – zima 2011/2012

1

Czyż święta to nie czas, kiedy więcej czasu należy poświęcić bliskim?

Warto się w tych dniach wsłuchać, w to co mówią, czego potrzebują. Niezmiennie zaś wartością najważniejszą w rodzinie jest bliskość. Czasami może mniej ważne jest to czy barszcz się uda, a ciasto nie przypali, ale to, że spędzimy ten czas razem i w dobrych nastrojach. Warto zadbać o świąteczny, podniosły charakter poczynając o stroju, a w szczególności bielizny.

Tego dnia masz czuć, że Twoje ciało jest dopieszczone, zadbane. Na świąteczną kolację idealnie nadają się komplety w takim stylu jak proponuje Ambra. Eleganckie, wyrafinowane, nieco romantyczne, wciąż są wygodne. Drobne wzory i bogate koronki świetnie współgrają z naszą kobiecością. Klasyczna kolorystyka została tutaj odpowiednio wykorzystana i idealnie wpisuje się w koncepcje eleganckiej bielizny na specjalne okazję, ale za to nieco tradycyjnej. Z pewnością takie modele spodobają się kobietą z klasą. Kolekcja składa się z biustonoszy, majteczek, koszulek, basque. Warto zwrócić uwagę, na jeszcze jeden element, a mianowicie figi z podwyższonym stanem. Prawda, że wyglądają perfekcyjnie?

Pomimo, że są dość zabudowane umiejętnie formują sylwetkę, uwypuklając jej walory. Popatrz chociażby na te z wiązaniem gorsetowym z boku. Mamy nadzieje, że Wasza bielizna będzie wyjątkowym elementem dopełniającym magię tego wieczoru.

  • Romantyczna kolekcja Ambra – zima 2011/2012

Komentarze [2]

    • Wiem, że ACTA, ale zdjęcia musiałam mieć w swojej bieliźnianej galerii. Niektóre propozycje są moimi ideałami wprost stworzonymi dla mnie. :)
    • 1
    • piękne, zabudowane, pełne majtki, hurra!
    • 0