Artykuł Bielizna męska

2010-08-23

Rajstopy męskie athletic

0

Rajstopy męskie

Rajstopy męskie stają się coraz częściej popularne w wydaniu, jak to się często mówi gejowskim. Nie podobają się one większości kobiet chociażby z tego powodu, iż są niezbyt męskie. O ich męskości można by w gruncie rzeczy dyskutować bardzo długo, a tyle, ile jest osób, tyle mogłoby być opinii w tym interesującym temacie. Tak naprawdę w związku z tym wszystkim potrzebne na rynku stały się rajstopy męskie, które nie byłyby kojarzone ze zwracaniem się w stronę damskich ciuchów. Wychodzi więc na to, że takim właśnie wynalazkiem stały się rajstopy męskie typu athletic, przez kobiety określane jako rajstopy typu konnego. Wyglądają one bardzo ciekawie, a ich charakterystyka jest interesująca – pod tym względem dorównuje być może nawet opisywanym przez nas ostatnimi czasy mikrostringom.

Rajstopy męskie

Pierwszy rodzaj tego typu bielizny to typowe rajstopy męskie konne, których długość sięga do stawu skokowego. Taka bielizna bardzo podkreśla kształt męskich ud, które bardzo często są o wiele większe od ud kobiecych. Wobec tego rozmiarówka takich rajstop męskich zaczyna się o kilka rozmiarów wyżej niż kobiecych! Co więcej tego typu bielizna w klimacie ciepłym może być noszona przez mężczyzn całorocznie. Jest ona jednak ubierana przede wszystkim przez ludzi bardzo zamożnych lub też osoby o odmiennej orientacji seksualnej.

Spotykana w niektórych krajach nazwa bryczesy jest mylnie przyjmowana za tego typu rajstopy. Bryczesy są spodniami (a nie rodzajem bielizny!), który rozciąga się do połowy łydek i jest specjalistycznie przygotowany pod spodnie do nauki jazdy. Należy jednak rozróżniać podstawowe pojechać - bielizna może przypominać spodnie, lecz tak naprawdę nigdy nimi nie będzie!

Rajstopy męskie

W naszym następnym artykule przeczytacie o rajstopach męskich typu athletic, już zdecydowanie bardziej przeznaczonymi pod sporty typowo męskie takiej jak piłka nożna, koszykówka czy siatkówka. Zdziwicie się, że świat bielizny jest tak szeroki, chociaż starami się Was o tym zapewniać przy każdej nadchodzącej okazji na stronach naszego projektu o bieliźnie!

Komentarze [6]

  • wh0cd535946 colchicine revia buy flagyl
  • 0
  • Oby tylko panowie nosili te rajstopy pod normalne spodnie!!
  • 0
  • Te rajstopy idealne są od ubrania do narciarstwa czy innych sportów zimowych i to nie tylko dla sportowców. Naprawdę, zadziwiacie mnie - nie wiedziałam, że jest tyle typów bielizny i dla mężczyzn i kobiet.
  • 33
  • Takie rajstopy to rozumiem :) co innego jakby faktycznie były wykonane z nylonu czy podobnego materiału (jak w przypadku kobiecych), ale znów z drugiej strony... do czego by mężczyźni mieliby je nosić? Nawet Szkoci do spódnic noszą grube podkolanówki a nie rajstopy :P te zaprezentowane powyżej wcale nie wyglądają ani babsko ani gejowsko, dlatego sportowcy jak najbardziej mogą ich używać bez narażania się na takie określenia ;)
  • 28
  • takie rajstopy sa super :) dla sportowcow :) albo np na sporty zimowe jako bielizna ochronna :) co sprawia ze nam cieplo i komfortowo! :) dobrze ze jest wprowadzona i Panowie moga sie w takowa zaopatrzyc ! chwala im za to ! ;)
  • 21
  • Takie męskie rajstopy to mogę uznać, ale jedynie dla jakiegoś sportowca
  • 0