Kolekcja Bielizna

2012-01-04

Projektantka Sally Jones w swojej kolekcji bielizny vintage

0

Sally Jones to niezwykła projektantka bielizny i jako jedyna z Australii, regularnie zapraszana na Ultra Show podczas Salon International de la Lingerie w Paryżu. Jej nazwisko jest prezentowane obok takich sław jak Ritratti, Aubade Lou czy John Galliano. Jej luksusowe kolekcje podbiły serca praktycznie wszystkich entuzjastów bielizny na całym świecie, w tym nasze.

Sally Jones uważa, że noszenie luksusowej bielizny z najwyższej klasy jedwabiów i koronek sprawia, że kobieta czuje się elegancko i zmysłowo, co przekłada się na jej poczucie pewności siebie, które później okazuje na zewnątrz. W tym jednym zdaniu brzmi cały sens produkowania właśnie takiej bielizny luksusowej. Ma ona nie tylko na celu rozpieszczać nasze zmysły, ale też prowadzić do naszej przemiany wewnętrznej. Marka korzysta z najlepszych źródeł materiałów w Europie. Projektantka zainspirowana tymi tkaninami wskrzesza kolekcje do życia, przedstawiają wizję kobiecości miękkiej, zmysłowej. Bielizna nocna zaprasza w świat niezwykłych doznań i zaprasza wręcz do sypialni.

Od momentu kiedy kolekcja Sally z 2011 roku ujrzała światło dzienne, odniosła ogromny sukces. Nic w tym dziwnego, odcienie kawy, czekolady, pawich piór, niebiesko-szare i zimne jak lód od razu przykuwały wzrok. Dobrą decyzją marki było również postawienie na styl vintage, z jedwabiu i tiulu, zdobionych francuskimi koronkami, haftami. Wszystkie koszulki nocne mają niepowtarzalny charakter, który będzie idealnie współgrał z romantycznym i nieco melancholijnym stylem.

 • Projektantka Sally Jones w swojej kolekcji bielizny vintage

Komentarze [3]

  • 2,5,6 i 7, ale w sumie wszystkie mają to "coś". Podoba mi się delikatność, subtelność i zwiewność tej kolekcji. I coś mi się wydaje, że te modele są bardzo wygodne.
  • 0
  • Wszystkie są niesamowite, aż dech w piersiach zapiera na ich widok!
  • 0
  • piękna jest ta czwarta koszulka!
  • 0