Kolekcja Bielizna

2011-08-26

Powabna kolekcja bielizny Saint Belle

0

W czasach kiedy większość produkcji firmy przenoszą po za granice (szczególnie kraje azjatyckie) Saint Belle z dumą prezentuje swoją bielizne wytwarzaną w Wielkiej Brytanii. To co widać na pierwszy rzut oka to wyrafinowane materiały, takie jak jedwab oraz delikatne koronki. To połączenie praktycznie zawsze wychodzi na plus, szczególnie gdy zastosowane jest w doskonałych projektach, a tutaj nie należy się o to martwić.

Marka ta jest młoda, bo powstała dopiero w tym roku, ale już widać do jakiego stylu dążą. Wszystkie modele są eleganckie i wyrafinowane, subtelne i kobiece. Większość tego typu bielizny nie ma zbyt dużego zakresu rozmiarów, w tym wypadku firma pomyślała również o kobietach z większym biustem, zakres miseczek jest od A do GG. Ta bielizna idealnie nadaje się na specjalne okazje, jako wyszukana bielizna wieczorowa, jak też świetnie sprawdzi się jako bielizna ślubna. Większość kompletów ma kolor cielistego różu, ozdabiane kontrastowymi czarnymi koronkami. Nie moglibyśmy nie dostrzec uroku biustonoszy, ale naszymi ulubionymi elementami tej kolekcji są figi.

  • Powabna kolekcja bielizny Saint Belle

Każda z nas chyba czuła by się w nich zmysłowo i fliluteryjnie. Ostatecznie świetnym rozwiązaniem na noc jest proponowana przez nich piżamka, bardzo delikatna w kolorze łososiowym. Jej nogawki zakończone są delikatną białą koronką, dzięki czemu w niczym nie przypominają za szerokich i bezpłciowych piżam, obecnych czasami w sklepach. Kolekcja Saint Belle dostępna jest na stronie internetowej, na razie niewiele butików ją sprzedaje.

Komentarze [2]

    • Bardzo podoba mi się połączenie bieli i panterki, bo zazwyczaj panterkę łączy się z czernią lub czerwienią, a tutaj z bielą i uważam że panterka łagodnieje ale nie jest to wcale coś złego. Niestety na części zdjęć mało jest pokazanej bielizny.
    • 0
    • bardzo dobra sesja, śliczna, dziewczęca modelka!
    • 0