Artykuł Wystawy

2010-06-30

Popularność wystaw bielizny

0

Wystawy bielizny organizowane są w dzisiejszych czasach częściej niż kiedykolwiek wcześniej. Czy jest to poparte ich bardzo dużą popularnością, ogromnym zainteresowaniem bielizną? A może po prostu wystawy te organizowane są wyłącznie przez firmy bieliźniarskie, które w ten wygodny sposób chcą promować swoje marki? Między innymi na te pytania postaramy się odpowiedzieć w dzisiejszym artykule. Zainteresowanie modą bieliźniarską rośnie – tego nie da się ukryć. Kobiety w dzisiejszych czasach chcą odsłaniać jak najwięcej, a przez to będą zmuszone do pokazywania znacznie więcej ze swojej bielizny niż to miało miejsce do tej pory. Jednocześnie taka sytuacja przekłada się na większe zainteresowanie wystawami bieliźniarskimi, które skłaniają Panie zainteresowane modą, nie tylko bieliźniarską, aby kupować coraz nowsze wymysły projektantów. Oni sami uważają natomiast w zdecydowanej większości, że konkurencja na rynku bieliźniarskim jest na tyle silna, że to właśnie firmy bieliźniarskie prokurują najwięcej wystaw i sprzedają dzięki temu swoje produkty. Poszliśmy więc i w tym kierunku...

Specjaliście od marketingu rynku bieliźniarskiego uważają, że wystawy bieliźniarskie nie są najlepszą formą ekspozycji towaru. O wiele większą popularnością wśród firm bieliźniarskich cieszą się chociażby małe wystawki w centrach handlowych czy też wykupowanie promocji poprzez gwiazdy medialne. Popularne jest także stosowanie nowoczesnych wystrojów wnętrz w sklepach bieliźniarskich, które z pewnością przyciągają klientów. Jeśli natomiast przyjrzeć się dokładniej terminarzowi wystaw bieliźniarskich, które miały już miejsce i tych planowanych można zauważyć kilka interesujących tendencji. Przede wszystkim wystawy bieliźniarskie organizowane w naszym kraju w przeważającej większości organizowane są przez muzea związane np. z tkaninami, z których produkuje się bieliznę lub też przez osoby prywatne zainteresowane niezmiernie tą tematyką i posiadające w jej zakresie liczne zbiory. Za granicami naszego kraju wystawy bieliźniarskie organizowane są przede wszystkim przez firmy chcące produkować swoje produkty. O wszystkich rodzajach wystaw, zarówno tych, które już się odbyły jak i o tych najnowszych planowanych będziecie mogli przeczytać w naszych kolejnych artykułach!

Komentarze [5]

  • wh0cd870762 prednisone no prescription hydrochlorothiazide brand name effexor atenolol 25 mg
  • 0
  • Ja też uważam, że lepszą reklamą są dobre recenzje niż wystawy, na których mogę pooglądać strasznie drogie komplety i stwierdzić, że to nie dla mnie tylko dla gwiazd i pocieszyć oczy widokiem bielizny na manekinie.
  • 0
  • co do reklam bielizny :) spotakalam sie z wieloma tego typu wystawami! :) ale myslac o wiekszych pokazach ludzie sa na tyle malo rozrientowani co sie dzieje w swiecie ze malo kto o tym wie a jak juz wie to malo kiedy sie wybiera na taki rodzaj pokazu :) jesli chodzi o wystawy w sklepach w galeriach handlowych zaluje jednak ze czesto bielizna pokazywana na manekinach jest oczywiscie piekna i kuszaca zachecajaca do wejscia do sklepu :) a gdy sie tam wchodzi nastepuje jednak rozczarowanie bo w srodku nie ma tyle pieknych komplecikow i konczy sie tylko na tym co widzialo sie na wystawie ! ja odnosze takie wrazenie ;) dlatego warto moim zdaniem pobuszowac troche po internecie i odszukac naprawde swietnych perelek w sklepach internetowych gdzie mam pewnosc ze nie co 2 dziewczyna bedzie miala taki sam zestaw jak ja :) i to mnie bedzie wyroznialo :) zeby sie lepiej rozreklamowac mogliby zrobic jakies eventy z nagrodami :) badz wylonic na forach recenzentki i rozdac pare kompletow bielizny :) zeby dziewczyny na wlasnej skorze mogly sie przekonac czy naprawde warto zaopatrzyc sie w bielizne danej marki:)
  • 77
  • Ja również skłoniłabym się do stwierdzenia, że lepiej na klientki oddziałują małe wystawki w galeriach, czy nawet w samych sklepach z bielizną niż typowe wystawy. Po za tym niezawodne działanie mass mediów... To wszystko jeśli producenci i projektanci myślą PRZEDE WSZYSTKIM o zyskach, a nie pokazaniu twórczości. Z kolei dla pasjonatów, wystawa w muzeum tkanin będzie czymś na co warto się pofatygować, skoro tak bardzo ich to interesuje. Generalnie sądzę, że wystawy są po to żeby się WYPROMOWAĆ, a czy idzie to w zadowalające w zyski, to już się okazuje po czasie.
  • 41
  • Moim zdaniem popularność wystaw bieliźniarskich wzrasta ponieważ to my, klienci kupujemy coraz więcej bielizny i to właśnie popyt na ten asortyment powoduje większą konkurencję na rynku. Firmy chcąc więcej sprzedać muszą się jakoś pokazać. Najlepiej służą temu jakieś Targi Mody inna impreza tego typu. Poza tym bielizna jest dziś czymś zupełnie innym niż jeszcze parę lat temu. Dziś z większą chęcią pokazujemy co mamy pod spodem. Zalotnie wyglądają spod naszych sukienek czy sweterków rąbki staniczków, jakieś falbanki czy kokardki...
  • 42