Konkurs Bielizna

2012-04-28

pończochowy zawrót głowy

0

Nastały cieplejsze dni i większość kobiet z chęcią zamienia spodnie na spódnice lub krótkie spodenki. Są jednak takie okoliczności w których nie możemy lub nie chcemy pokazywać gołych nóg. Wtedy z pomocą przychodzą nam pończochy. Ich zwolenniczek jest pewnie tyle, co przeciwniczek, ja jednak uważam, że pończochy są dużo wygodniejsze, bardziej eleganckie i przede wszystkim o wiele bardziej seksowne niż rajstopy. Rajstopy noszę tylko zimą i jesienią, kiedy jest na tyle zimno, że w pończochach po prostu można zmarznąć.

Producenci dają nam do wyboru wiele rozmaitych kolorów i fasonów: gładkie, we wzory, kabaretkowe... z węższą lub szerszą koronką, samonośne albo do pasa. Wybór jest ogromny, wystarczy rozejrzeć się dookoła.

Ze strony www.sexy-lady.pl wybrałam te, które według mnie są najciekawsze i zasługują na chwilę uwagi. Zdecydowanie najbardziej przykuwają wzrok pończochy produkowane przez firmę Obsessive, zwłaszcza Catwalk.

Hitem ostatnich sezonów są też rajstopy imitujące pończochy, jednak dla mnie jest to półśrodek - uważam, że bez sensu jest udawać kogoś kim się nie jest - w tym przypadku rajstopy mają być rajstopami, natomiast pończochy - pończochami.

Mam nadzieję, że każda Was znajdzie na stronie coś dla siebie, a zwolenniczki rajstop, przekonają się do pończoch, które oprócz swoich walorów, które wymieniłam powyżej, wspaniale działają na tą "brzydszą płeć" ;)

  • pończochowy zawrót głowy

Brak komentarzy