Artykuł Bielizna

2011-04-30

Polityka marki Victoria’s Secret została skrytykowana

0

Ostatnio kontrowersje wzbudziła polityka znanej marki Victoria’s Secret . Szczególne zainteresowanie mediów wzbudziła opowieść kobiety, która po pobycie na wakacjach chciała zwrócić bieliznę z linii PINK .

  • Polityka marki Victoria’s Secret została skrytykowana

Bielizna była nienaruszona, w stanie idealnym. Kobieta dostała oczywiście zwrot pieniędzy, a pracownica na jej oczach zniszczyła oddane rzeczy. Właśnie ten incydent wywołał burzę medialną – dla czego niszczyć zupełnie nowe rzeczy, zamiast przekazać je organizacją charytatywnym? Rozumiemy, że w ten sposób firma chce pokazać swoim klientom, że bielizna u nich kupowana jest zawsze świeża. Jednak uważamy, że takie zachowanie jest trochę nieetyczne. A jakie wy macie zdanie na ten temat, czy Was takie zachowanie oburza?

Komentarze [2]

    • ja uważam, że w kwestiach produktów "luksusowych" obowiązują trochę inne standardy niż normalnie- pomijając fakt, że zawyżanie cen, po to, aby towary były dostępne tylko bogaczom jest dziwne, no ale taki jest ten świat, że elitarne jest trendy!
    • 0
    • Z punku widzenia człowieka wrażliwego na ludzką krzywdę takie zachowanie jest godne potępienia. Bo przecież oferując taką bieliznę jako darowiznę, firma zyskałaby przychylność pokazując, że nie są jej obojętne losy ludzi, dla których los okazał się mniej łaskawy. Z drugiej strony sądzę, że zabieg ten ma świadczyć o fakcie, iż jest to firma renomowana, prestiżowa, gwarantująca najlepsze towary, obsługę i standardy! Osobiście jestem jednak za połączeniem tych obu stanowisk.
    • 0