Konkurs Bielizna

2012-04-26

Pasy, paski, paseczki....

0

Styl marynarski to nieodłączny trend lata i nie wyobrażam sobie nie zaakcentować paskami mojej garderoby. Paski szturmem wkroczyły także na kostium kąpielowy Sado od Lupoline. Charakterystyczne w stylu marynarskim kolory biel, granat i czerwień pozwalają tworzyć różne wariacje modowe. Pasują do wszystkiego. Paski najlepiej wyglądają w połączeniu z jednobarwnym tłem np we wspomnianych kolorach. Idealne będą dodatki w kolorze złota lub miedzi. Dołączając do tego akcesoria: słomkowy kapelusz, koszyk, torba typu jak ta na plażę oraz okulary przeciwsłoneczne sprawią, że będziemy bardzo glamour. Paski, sandały, klapki i koturny dodadzą szyku i marynistycznego looku. Styl marynarski to nie tylko paski. Możemy poszukać ubrań z motywami kotwic, sznurów, łańcuchów, złotych przeszyć.Styl marynarski jest odpowiedni na każdą okazję a tych latem nam nie brakuje...

 • Pasy, paski, paseczki....

Brak komentarzy

  • Moda na stringi

  • ArtykułBielizna 2010-05-18 08:00:00
   • Stringi, jak żaden inny rodzaj bielizny budzą w ówczesnym świecie dużo kontrowersji, gdyż zyskując na popularności nieustannie uwłaczają godności pewnej (dodajmy, że prawdopodobnie dość licznej) części kobiet. Pozostała grupka Pań neutralnych w tym temacie może zadawać sobie pytanie: czy stringi są modne, nie są zbyt wyzywające i przede wszystkim czy nie są zbyt niewygodne do noszenia w trakcie zajęć życia codziennego?

  • Biustonosz

  • ArtykułBielizna 2010-04-10 08:00:00
   • Biustonosze są jednym z najpopularniejszych, jeśli nie najpopularniejszym rodzajem bielizny damskiej. Mogą być zaliczane zarówno do rodzajów bielizny erotycznej, jak i bielizny tradycyjnej. Postanowiliśmy przedstawić Wam kilkanaście istotnych faktów właśnie o tym rodzaju bielizny. Na wstępie zajmiemy się historią. Pierwsze wzmianki o biustonoszach można przyjmować na lata późnej starożytności, gdy rozgrywane były igrzyska olimpijskie w starożytnej Grecji.