Kolekcja Bielizna

2012-01-21

Paryski styl nowej marki Body and Body

1

Body and Body to marka, która powstała zupełnie niedawno, w jednym z najpiękniejszych miast na świecie - Paryżu. Styl tego miejsca zresztą jest widoczny w całej kolekcji jesień/zima 2011, a objawia się połączeniem prostoty z wyrafinowaniem, elegancji z wygoda.

Firma Body and Body, jak sama nazwa wskazuje zajmuje się produkcją body, które są hołdem dla piękna kobiecego ciała. Jest to bielizna luksusowa, ale zarazem bardzo wygodna i praktyczna. Kluczem tutaj jest materiał użyty do produkcji. Większość modeli wykonana jest z przyjemnej wiskozy, czasami z dodatkiem szlachetnej angory. O klasycznym wdzięku tych body świadczą chociażby kroje - prostę, często nawet minimalistyczne. Dodskonale nadają się jako uzupełnienie stroju na co dzień, zarówno do biura, jak i na randkę. Fajnie będą wyglądać w połączeniu z marynarką i spódnicą ołówkową. Kilka modeli jest bardziej wyrafinowanych, ozdabianych oryginalnymi francuskimi koronkami. Pośród nich najbardziej spodobał nam się model Rhoda, który posiada dekolt w tzw. "łódkę". Świetnie eksponuje ramiona, a dzięki filuteryjnym wstawkom z koronki, jest niezwykle kuszący. Kilka propozycji posiada golf, co jest praktycznym rozwiązaniem w chłodniejsze pory roku. Cała kolekcja jest utrzymana tradycyjnej kolorystyce: szarościach, bieli, czerni. Kolekcje będziecie mogli nabyć poprzez stronę internetową.

A czy wy czasami nosicie body?

 • Paryski styl nowej marki Body and Body

Komentarze [3]

  • Uwielbiam body , bo zakładając je do obcisłej spódnicy czy po prostu jeansów nie ma problemu z wysuwającą się bluzką. Po za tym świetnie modelują sylwetkę, podkreślając biust i talię.
  • 0
  • piękna trójka i śliczne zdjęcie czwarte, mimo że nic na nim nie widać ;)
  • 0
  • Oczywiście, że tak! Uważam, że body to niezwykle seksowny kobiecy strój, sama od niedawna takie posiadam i z chęcią skusiłabym się na kolejne:-)
  • 0