Kolekcja Bielizna

2011-09-20

Panache Love to fit - kolekcja jesień/zima 2011

1

Najnowsza kolekcja Panache po raz kolejny wyjątkowo pochlebna jest dla dużych biustów, w czym zresztą specjalizują się. To wspaniałe, że obecnie kobiety bez względu na rozmiar mogą przebierać w pięknej bieliźnie. Najnowsza kolekcja jak na Panache Superbra przystało są eleganckie i figlarne, a do tego doskonale uszyte. Kolory na które projektanci zdecydowali się w tym sezonie są typowo jesienne, chociaż wcale nie nudne. Dużo jest intensywnych barw, jak głęboka śliwka, bakłażan, granat, kilka kompletów występuje również w klasycznej czerni, bieli i beżu. Kroje biustonoszy to plunge, balkonetki, czy bez ramiączek oraz gorsety basque. Do nich można dobrać różne seksowne wzory majtek. Ta kolekcja jest dość różnorodna, obok super kobiecych i wyrafinowanych kompletów występują takie gładkie, idealne na co dzień pod t-shirt. Jeżeli kwiatowe lubicie kwiatowe wzory, to one również mają swoje odzwierciedlenie w tym zbiorze. Zakresy rozmiarów z poszczególnych modeli powinny zadowolić większość kobiet, kończą się one w niektórych kompletach na miseczce G, H lub nawet K.

 • Panache Love to fit - kolekcja jesień/zima 2011

Nam najbardziej podoba się komplet z czarnej satyny, zdobiony pięknymi haftami. Ten model jest bardzo klasyczny, a zarazem idealnie pasuje do nowoczesnej kobiety. Cała sesja zdjęciowa została wykonana w studiu, wśród dziesiątek kamer. Takie tło ma podkreślać wyjątkowość, w końcu każda z nas w bieliźnie ma czuć się jak gwiazda. Oprócz nowej kolekcji marka przygotowała jeszcze jedną niespodziankę – konkurs, w którym do wygrania jest oczywiście bielizna. Trwa on do końca września, a szczegóły znajdziecie na oficjalnej stronie Panache.

Komentarze [4]

  • Co pierwsze zauważyłam w kolekcji- miseczki nie są proporcjonalne do piersi modelki. Mają je podtrzymywać anie całkowicie zakrywać. Myślę, ze gdyby miseczki były mniejsze efekt byłby proporcjonalnie większy.
  • 0
  • Pani operator!!A nawet ładne wygląda!
  • 0
  • Widać, że jest to kolekcja adresowana do Pań z większym biustem, na kilku zdjęciach widać nawet , że modelka ma za duży biustonosz. Pomimo wszystko uważam jednak że jest to piękna bielizna dla Pań hojnie obdarzonych, nie są to przysłowiowe namioty , tylko kunsztowna , seksowna bielizna, która daje szanse takim właśnie kobietom poczuć się pięknie!
  • 1
  • doskonała sesja i piękne biustonosze dla bogato obdarzonych dziewczyn :)
  • 0