Konkurs Bielizna

2012-04-09

Odreagowanie w kąpieli i pianie

1

KARTA leczenia

Pacjent: Kobieta, lat 35, OB. – w normie, morfologia krwi – w normie, cholesterol – w normie, cukier – w normie

Objawy: przemęczenie dniem codziennym, uczucie znużenia, brak iskry w oczach i chęci do działania

Rozpoznanie: brak styczności z luksusem, dodającym chęci do życia

Leczenie: stosowanie 1 x dziennie luksusowej kąpieli wg załączonej recepty

RECEPTA:

Wlać gorącej wody do wanny, dodać odprężającego płynu do kąpieli. Starannie wymieszać, by powstała piana. Ostrzec domowników o zajęciu łazienki przez najbliższych 60 minut. Do kieliszka nalać dobrego wina, zabrać garść winogron, zapalić aromatyczną świecę. Rozmieścić niezbędne akcesoria w otoczeniu, wziąwszy pod uwagę wygodę sięgania po napój oraz owoce – a także bezpieczeństwo korzystania z nastrojowego płomienia świecy. Zdjąć szlafrok i powoli zanurzyć się w wodzie. Rozkoszować się zapachem piany i jej przyjemnym dotykiem, przymknąć oczy, wygodnie się położyć i zapomnieć o Bożym Świecie. W razie przestygnięcia wody – można po pewnym czasie dolać gorącej. Po upływie dłuższej chwili wyjść z kąpieli, delikatnie wytrzeć skórę ręcznikiem i zastosować balsam z ulubionej linii zapachowej. Po wyjściu z łazienki położyć się w łóżku i pozwolić sobie na bliskie spotkanie z Morfeuszem.

ULOTKA DLA PACJENTA

Stosować się do zaleceń wg potrzeb. Badania kliniczne nie wykazały ubocznych skutków nawet podczas długotrwałego stosowania. Nie zachodzi interakcja z innymi lekami. Bezpośrednio po zastosowaniu się do wszystkich punktów recepty nie należy prowadzić pojazdu ze względu na znikomą ilość alkoholu we krwi. Nie ma potrzeby konsultowania z innym lekarzem ani farmaceutą.

Komentarze [2]

  • Ja do tego dodałabym mężczyznę siedzącego z tyłu masującego plecy i polewającego wodą. :) Aż się rozmarzyłam. :)
  • 0
  • metoda wspaniała, ale nie do końca bezpieczna. Po pierwsze, po wyjściu z cudownej kąpieli, pod drzwiami łazienki może nas powitać mały tłum, chcących z niej skorzystać, oczywiście to w przypadku kiedy łazienka łączona jest z toaletą. Druga kwestia - zmęczenie, wysoka temperatura, woda i wino - nawet w małych ilościach tego ostatniego czynnika, może skończyć się źle. Lepiej zaparzyć sobie ulubioną herbatę :)
  • 0
   • ags
   • 2012-04-09