O nas

Projekt OBieliznie stworzony jest dla wszystkich entuzjastów bielizny, jakimi czujemy się również my sami. Kierujemy go zarówno do osób, które są formalnie związane z branżą bielizny, jak i do samych konsumentów oraz kontestatorów piękna i mody. Przekazujemy tym wszystkim osobom wiedzę: o najnowszych trendach, nowościach technicznych, markach, rodzajach bielizny; która jest jak najbardziej rzetelna, aktualna i prawdziwa. Projekt kreuje jak najbardziej pozytywny wizerunek branży bieliźnianej oraz promuje ją. Robimy to w sposób neutralny, dla nas priorytetem nie jest to, gdzie bielizna jest produkowana i sprzedawana, oraz w jaki sposób. Zawsze staramy się dotrzeć do sedna – czyli jaka jest sama bielizna, wystawić jej własną, jak najbardziej obiektywną ocenę.

Ciągle pracujemy nad tym aby poszerzać swoje horyzonty w tej kwestii, ale projekt nie istniał by bez zainteresowania i aktywności również ze strony odbiorców.

Na Polskim rynku wciąż jest deficyt pozytywnego wizerunku bielizny, która nie spełnia tylko funkcji praktycznych, ale jest też kreatorem emocji, jest pięknem, modą i sztuką. Bielizna przecież towarzyszy nam we wszystkich najważniejszych momentach w życiu, to od niej często zależy czy czujemy się komfortowo i pięknie. Pomaga nam pokochać swoje ciało, rozpieszcza nasze zmysły i działa na naszą psychikę. W Polsce jednak wciąż mało się mówi o bieliźnie, zupełnie jak by była rzeczą wstydliwą. Kobiety często kolekcjonują torebki, buty, ale nie komplety bielizny na specjalne okazję. Jesteśmy jednym z największych krajów w Europie oraz mamy ponad trzystu producentów bielizny, czym dorównujemy Francji czy Włochom, co sprawia, że mamy naprawdę duży potencjał w sobie.

Problemem jest to, że w Polsce zainteresowanie modną bielizną nie jest jeszcze na zbyt wysokim poziomie, jest ona często bagatelizowana i spychana na margines dyskursu. Chcemy to zmienić, tak aby konsumenci nie bali się eksperymentować i dobierać bieliznę nie tylko do swoich potrzeb, ale też nastroju czy okazji.

Ze swojej strony zawsze staramy się zapewniać jak największy rozgłos kwestiom dotyczącym bielizny, oraz udzielać wsparcia medialnego dla marek i projektantów oraz «młodych talentów». Projekt jest inspirującym ośrodkiem mody i sztuki związanym z bielizną.

Uznamy, że osiągnęliśmy swój sukces, jeżeli OBieliznie będzie mówiło się co dziennie, kiedy ta część garderoby stanie na piedestale mody, na równi z sukienkami, butami czy torebkami. Osiągnięciem będzie również gdy polski rynek będzie porównywany z włoskim, czy francuskim, a dobór bielizny zacznie być istotną częścią codziennego życia. Liczymy na zmiany całego społeczeństwa, które zacznie bardziej doceniać tą sfere.

Chcemy Was przekonać o tej magicznej, zmysłowej i tajemniczej stronie bielizny, która sprawia, że przestaje ona być tylko kawałkiem materiału, ale staje się czymś więcej. Nie zawsze musi być tylko praktyczną częścią naszego ubioru, która jest schowana głęboko pod warstwami materiału. Zapraszamy Was do niezwykłego świata bielizny, gdzie każdy może poczuć się fantastycznie!