Artykuł Bielizna

2011-04-02

Nowy Paryski model promocji

0

Obejrzyjcie dokładnie te zdjęcia… Które najlepsze? Naszym zdaniem tutaj trzeba by przeanalizować każdy szczegół, i drobny element sesji. Nie martwcie się jeżeli nie rozpoznajecie żadnej marki po tych zdjęciach. Te wszystkie części połączone są ze sobą dla zabawy.

  • Nowy Paryski model promocji

Te wszystkie zdjęcia to nowy sposób na promocje Francuskiej bielizny! Luksusowe marki z Francji, chcą pokazać innym, że to moda najwyższych lotów. Na co dzień konkurujące, połączyły się we wspólnej misji, aby pokazać, że segment bielizny francuskiej jest najlepszy.

Poprzedniego lata w Londynie przechodnie zostali zaskoczeni „nalotem” modelek w francuskiej bieliźnie. Przy okazji tej akcji modele i modelki jeżdżąc zabytkowymi cadillacami rozdawali bieliźniane prezenty. Jak wam się podoba taki marketing „partyzancki”?

W tym roku francuskie marki zaskoczyły nowym pomysłem – kolorowymi i zabawnymi zdjęciami różnych modeli. Zdjęcia zrobił sam Michelle du Xuan. Brawo za stylizacje! Już widać co w następnym sezonie będzie modne.

Zgadnijcie, jakie marki są widoczne na tych zdjęciach? Możecie być zaskoczeni! A więc znajdziemy tutaj: Aubade, Lou, Lejaby, Simone Pérèle, Lise Charmel, Chantelle oraz Passionata. Zaskoczeni? Jeżeli nie to możecie być pewni, że francuskie marki będą miały ku temu jeszcze nie jeden raz okazje.

Komentarze [2]

    • nie podoba mi się ani sesja, ani jakoś specjalnie nie robi na mnie wrażenia bielizna
    • 0
    • Piękne zdjęcia, przyjemnie się je ogląda :) Nie jest to z pewnością nudna sesja, barwy, ekspresja, zabawa, optymizm, z tym kojarzą mi się te zdjęcia. Najładniejsze są według mnie kolejno 4, 5 i 6. Pomysłowa sesja, piękna bielizna i niebanalna modelka, to sposób na efektowne zauroczenie klientów :)
    • 28