Artykuł 18+

2011-09-13

Nowa kolekcja Naory na jesień/zimę 2011

1

Naory to siostrzana marka Christies. Jej propozycje bielizny zawsze są nieco ekstrawaganckie, seksowne i ekscytujące. W poprzedniej kolekcji przeważała jasna, słodko – pikantna bielizna. Chociaż miała w sobie słodycz, to nie można powiedzieć, że należała do grzecznych. Kolekcja na ten sezon jest w stylu glamour, oraz niezwykle kokieteryjna. Pierwsza myśl gdy zobaczyliśmy sesje zdjęciową, że to bielizna idealna na zbliżającego się sylwestra, spędzonego w dwójkę. Zamiast sali balowej – łóżko, zamiast eleganckiej sukni – wytworna bielizna. Z nią wieczór byłby na pewno ekscytujący, co zapewne potwierdził by nasz partner. Oczywiście jest również wiele innych okazji w których można wykorzystać bieliznę Naory, możemy nią celebrować każdą ważna dla nas chwile w życiu. Kolorystyka kolekcji przywodzi na myśl luksus, dominują złoty, srebrny, miedziany oraz czerń.

 • Nowa kolekcja Naory na jesień/zimę 2011

Tkaniny są połyskujące, delikatne, ozdabiane pięknymi koronkami. Niektóre komplety są jeszcze odważniejsze, stworzone praktycznie w całości z prześwitującego tiulu. Piersi wyglądają w nich ponętnie. W kolekcji nie zabrakło również groszków w figlarnym wydaniu. Uważamy, że to bardzo udana kolekcja, a dodatkowym atutem jest również doskonała jakość tkanin i wykończeń.

Komentarze [3]

  • Boże widzisz i nie grzmisz! Dla mnie to prawdziwe dzieła sztuki. Bielizna piękna, widać ze szyta z wysokiej jakości materiałów, a modelka przepiękna.
  • 0
  • Piękne body, piękne gorsety i piękne pasy. Widać że bielizna jest bardzo ekskluzywna. Chciałabym mieć chociaż jeden takie komplet w swojej garderobie by móc zakładać go na specjalne noce!
  • 1
  • Śliczne, zabawna i ciekawa sesja :-)
  • 0