Artykuł Bielizna

2011-08-05

Niewolnica elegancji

0

Dzisiaj przedstawiamy dość zaskakującą sesje zdjęciową, którą wykonał fotograf Tom Munro, a modelką została piękna Aymeline Valade.

Zdjęcia te mają o tyle niezwykły charakter, że są pikantne, a zarazem pełne uroku vintage. Nie można odmówić stylizacjom szyku, a za razem bieliźnie jej niegrzecznego charakteru. Całemu wydarzeniu towarzyszy niewolnicze tło, iście z zabaw sado-maso. Przyćmione światło, czerwona szminka oraz ponętna bielizna sprawiają, że i nas przechodzi dreszczyk emocji po plecach. Modelka wcieliła się zarówno w rolę niewolnicy, jak i w role dominy. Naszym zdaniem w obu wersjach wypadła doskonale! Pewnie sesja nie była by tak dopracowana, gdy by nie luksusowa bielizna. Na pierwszym ze zdjęć widzimy biustonosz marki Lascivious „Milla”. Z pewnością pamiętacie ich bieliznę, którą przedstawialiśmy już na łamach naszej strony. Od zawsze miała ona dość erotyczny charakter, w połączeniu z elegancją. Oczywiście oprawą są tutaj również towarzyszące pasy oraz pończochy, które mogą stanowić idealny wabik, a zarazem dodawać pewności siebie. Może większość z Was nie wyobraża sobie siebie w takiej roli i woli zdecydowanie bardziej delikatną bieliznę, ale i tak warto obejrzeć te zdjęcia i potraktować je jako inspiracje, do poszukiwań zaskakującej bielizny.

  • Niewolnica elegancji

Komentarze [2]

    • ou, niesamowita modelka! piękne zdjęcia!
    • 0
    • niesamowity mroczny klimat zdjęć stanowi o sile tej sesji !!! delikatna bielizna jest wykorzystana w mocny sposób , ocierajcy się o dominację !! klimat starego zamczyska ...ale w tym wszystkim nie zapomniano o ważnej roli bielizny , finezyjnej i seksownej pełnej erotyzmu i kobiecej siły i urody !!! piękne !!!!
    • 1