Kolekcja Bielizna ślubna

2011-08-18

Niekonwencjonalna bielizna ślubna od Stella McCartney

1

O tym, że marka Stella McCartney jest niezwykła nie musimy chyba nikogo przekonywać. My po prostu uwielbiamy jej design! Niedawno zadebiutowała również najnowszą kolekcją bielizny ślubnej, która jest dość niekonwencjonalna. W przypadku bielizny ślubnej występują nieco inne standardy, zazwyczaj oczekuje się projektów w bieli z delikatnymi koronkami lub haftami. Ta kolekcja jest zupełnie inna, a więc również wyjątkowa.

Przede wszystkim rzuca się w oczy kolorystyka, znajdziemy tutaj: beże, cieliste, kość słoniową, a nawet czerwień czy granat, jeśli natomiast szukacie bieli – w tej kolekcji nie ma dla niej miejsca. Abstrahując od temat czy wiedziałyście, że to właśnie cielisty wygląda lepiej pod białymi rzeczami, niż bielizna o tym samym kolorze? Jeżeli nie to koniecznie spróbujcie takiego połączenia, wasza bielizna będzie stanie się niewidoczna. Powracając jednak do kolekcji Stella McCartney to trzeba przyznać, że te modele są bardzo pociągające i nieco niegrzeczne. Czyżby Stella obalała mit niewinnej panny młodej?

 • Niekonwencjonalna bielizna ślubna od Stella McCartney

W tej bieliźnie będziesz się czuć seksownie, nie odmawiając sobie stu procentowej kobiecości. Pierwszy z kompletów, w kolorze nude, udowadnia, że cielisty wcale nie musi być nudny. W tym komplecie będziesz wyglądać delikatnie, ale dzięki przezroczystości materiału również śmiało. Jeżeli jednak ślub dla Ciebie wiąże się z tradycjami, również odnośnie stroju to bardotka w kolorze kości słoniowej zaspokoi Twoje potrzeby. Idealnie będzie się nadawać pod sukienkę o odkrytych ramionach. A ponieważ do odważnych świat należy, może spróbujesz czegoś bardziej niegrzecznego, jak te komplety w czerwieni? Z ich pomocą przełamiesz schematy, a Twój wybranek może być tylko pozytywnie zaskoczony.

A Wam, który komplet podoba się najbardziej?

Komentarze [3]

  • Zgadzam się z poprzednimi komentarzami - mam takie same odczucia. Oglądając tą kolekcję w życiu bym nie powiedziała, ze jest to ślubna. Jednak kolekcja podoba mi się i przede wszystkim jest różnorodna.
  • 0
  • Mnie się wydaje że to bielizna dobra na codzień, od święta wolałabym coś ciekawszego
  • 0
  • Zgadzam się w zupełności z twierdzeniem, iż kolor beżowy lub cielisty jest mniej widoczny pod białą sukienką ślubną niż bielizna w kolorze białym. Propozycja Stelli z pewnością należy do oryginalnych, nietuzinkowych jednak w moim odczuciu w żaden sposób nie nawiązuje do tematyki tego szczególnego dnia. A jednak uważam, iż dzień ślubu zasługuje na szczególnie romantyczną, delikatną oprawę, której w tej kolekcji niestety nie odnalazłam!
  • 0