Kolekcja Bielizna

2011-12-05

Niegrzeczne prezenty od Agent Provocateur na święta

0

Słynna marka Agent Provocateur postanowiła nam ułatwić przedświąteczne zadanie i stworzyła dla nas kompilacje idealnych prezentów na tą okazję. Wszystkie jak na Agenta przystało są nieco niegrzeczne i bardzo luksusowe. Tematyka, to oczywiście nasza sypialnia, bo to najbardziej inspiruje do tworzenia niezwykłych projektów. Taki prezent bez względu na to czy kupisz sama, czy dostaniesz od partnera, będzie cieszył Was obojga.

Bielizna na święta od Agenta Provocateura jest naprawdę odważna i niebanalna! Marka idealnie balansuje pomiędzy erotycznym czarem a doskonałym smakiem wszystkich kawałków. Mają one często skomplikowaną  konstrukcje, a drobne detale  dodają uroku całości. Powtarzającym się w większości kompletów elementem jest pas do pończoch. Można powiedzieć, że to uniwersalna broń kobieca. Pas w sypialni ma same zalety - wygląda nie ziemsko, podkreśla talie i wyszczupla, oraz jest kolejną warstwą z której należy „odpakować” ukochaną. Jeżeli można czymś kusić bardziej, to być może był by to gorset. Taki jak proponuje marka, jest idealnie dopasowany w świątecznym kolorze głębokiej zieleni. Bardzo eksponuje biust! Dla nas wszelkimi miłymi dla oka modelami są te zbudowane ze skompilowanych, przeplatających się pasków. Sposób w jaki zakrywają (a raczej odkrywają) ciało budzi dreszczyk emocji.

Agent Provocateur również udowadnia, że nie tylko stringom należy się tytuł super seksownych. Na przykład takie figi Margot – niby zabudowane, ale jednak bardzo prowokujące. Stworzone są ze ślicznej koronki, która na pupie się krzyżuje. Sięgają do talii, dzięki czemu dodatkowo ją podkreślają, Posiadają również podwiązki do pończoch, co sprawia, że możemy nazwać tą bieliznę praktycznie idealną. Jeżeli jednak bielizna to dla nas zbyt ryzykowny prezent na święta to możemy również zdecydować się na piękną pościel, aromatyczne kosmetyki, czy nawet kuferki. Wszystko na oficjalnej stronie Agenta Provocateura.

 • Niegrzeczne prezenty od Agent Provocateur na święta

Komentarze [3]

  • A na mnie znów 4reczka, ale fajnie, że mamy rożne gusta i podoba nam sie coś innego. :)
  • 0
  • jej, a na mnie właśnie komplet numer 7 zrobił wielkie wrażenie, taki wzorzysty, cudo!
  • 0
  • Po za numerem 3 i 7 brałabym wszystko. Dodatkowo polecam obejrzenie spotu reklamującego ostatnie komplety jest bardzo... interesujący i oryginalny. Odwiedziłam ostatnio ich stronę internetową ale ceny niestety zmusiły mnie jedynie do podziwiania ;)
  • 0