Kolekcja Bielizna

2011-05-07

Natalia Vodianova w nowej kolekcji Etam

0

W najnowszej kampanii francuskiej marki Etam zobaczymy po raz kolejny Natalie Vodianove. Jest to modelka pochodzenia rosyjskiego. Na zdjęciach zobaczymy ją z jej córką, która wyglądają bardziej jak jej siostra. Nowa kolekcja strojów kąpielowych jest bardzo różnorodna. Dużo górnych części strojów jest bez ramiączek, co jest teraz bardzo modne. W dodatku znajdziemy drobne nadruki. Większość jednak modeli jest jednokolorowa. Nam jednak zdecydowanie bardziej podobają się te z nadrukami.

  • Natalia Vodianova w nowej kolekcji Etam (1)

Marka Etam ma bardzo bogatą tradycje, bowiem powstała już w 1916 roku we Francji. Dzisiaj już nie wyobrażamy sobie opisywania historii bielizny, bez wspomnienia o niej. Również sieć sprzedaży bardo się rozrosła. Etam posiada ponad 3200 sklepów w 40 krajach całego świata, w tym również w Polsce. Warto się skusić na najnowszą kolekcje, bo cena jest niewygórowana, a co do jakości tej bielizny nie odbiega od światowych norm. Oprócz tego firma produkuje również ubrania.

  • Natalia Vodianova w nowej kolekcji Etam (2)

Komentarze [1]

    • turkusowy strój jednoczęściowy jest piękny, ale identyczny widziałam 12 lat temu na plaży w Ustroniu Morskim, także tego... nuda!
    • 0